Operácia očí

siruma

ďakujem vám za vaše komentáre, pomôžu mi urobiť ten prvý a najdôležitejší krok vpred, ktorý je pre mňa snom :) Keďže máte viaceré skúsenosti s tou klinikou, o ktorej ste mi písali, tak aspoň som si istejšia, že urobím dobré rozhodnutie, len najskôr si tam musím zavolať čo mi povedia, kedy by som mohla prísť :)

Svetla777

siruma velmi fajn by bolo keby to bolo vsetko na jednom mieste aby si nemusela ocne vysetrenia vybavovat niekde uplne inde ako operaciu, nech to mas pokope je to tak lepsejsie :)

Marila

Áno sandi, s tou klinikou mám aj ja skúsenosti, ich odbornosť je na vysokej úrovni, ja som rada, že som venovala čas výberu kliniky, že som si to dobre rozmyslela a že som si vybrala ich, lebo všetko to máš pod jednou strechou, spravia všetky vyšetrenia, ktoré potrebujú a aj operáciu :)

mardziosa

to súhlasím a tiež si to myslím, že je veľmi podstatný prístup a starostlivosť lekárov, ale na to človek pri vekom, že ide aj o odbornosť, aj o kvalitu starostlivosti, že to ide všetko ruka v ruke ;)

diidi

potrebne vysetrenia ti urobia vsade, to je normalne, len ide skor o ten pristup, o tu starostlivost si myslim, aby si dostala ozaj dobru starostlivost, aby si sa aj celkovo ty dobre citila ;)

sandri114k

Siruma je tomu rok aj niekoľko mesiacov, čo som bola na operácii očí. Za mňa môžem povedať, že to bol správny krok.
Konečne vidím tak ako som videla pred mnohými rokmi. Operáciu som podstúpila v Spinne, je to klinika, kde sa stretneš s veľkou odbornosťou, lekári ti vedia pomôcť, poradiť, čo je dôležité.

siruma

tak asi budem musieť to aj tak urobiť, že vyhľadám kliniku, kde robia takéto zákroky a tam sa informujem, nech sa mi na to pozrú, len by som rada vedela, či máte skúsenosť s nejakou klinikou, kde vám vyhovoval aj prístup lekárov, ale taktiež že výsledky z operácie boli také ako ste očakávali :)

diidi

to je asi dost individualne a podla mna je velmi dolezite sa o tom poradit s lekarom, aby spravil potrebne vysetrenia, ako na tom vlastne oci su kde je problem a podobne :)

Marila

Je, preto je podľa mňa dobré očné vyšetrenie absolvovať na jednej klinike, kde aj operáciu, počas toho aspoň oni si spravia obraz o tom ako je na tom ten zrak a vidia to na vlastné oči, že to nemajú tie info od iného lekára

siruma

môže človek absolvovať takúto operáciu viackrát? Mám na mysli, keď ju raz niekde podstúpi a nepomôže mu alebo sa mu zrak zhorší je možné to absolvovať ešte raz? Nie je to pre oči už moc zátaž?