Operácia očí

klarik12

dinda hej to tak byva, nic si z toho nerob nie si ani prva a ani posledna, co najskor si predstavuje a potom je prekvapena, ked sa dozvie ako sa veci maju, tiez v niektorych situaciach sa chovam podobne, ale tak toto potom bolo pre teba aspon takym milym prekvapenim, nie?

fantomka

radinus022 Uz som bola aj na konzultacii, uz sa neviem dockat, ked pride ten den, den operacie. Ked uz budem mat po a budem vidiet ako orol. Zatial vsetko fajn, na klinike velmi mili ku mne boli co si moc cenim :)

dinda12

klarik hej očakávala som vyššiu..presne jak si napísala..ja sa takto zbytočne vopred vystresujem a potom si búcham hlavu..že načo som panikárila..keď realita je napokon úplne iná..ale už som si o tom pozisťovala viac..lebo za tú cenu ma to zaujalo..:)

radinus022

potom fajn, keď sa ti podarilo všetko nájsť, tak potom daj vedieť ako ďalej pochodíš, ale myslím, že nebudeš mať problém, vybrať kliniku je si myslím, to najdôležitejšie a zároveň aj najťažšie rozhodnutie a už keď si si toto vybrala, že už vieš už to pôjde rýchlo :)

lantalia

Klarik to je tak, ked nema niekto pohlad, ze nepotrebuje taketo veci, tak nevie si ani predstavit, ze co by taka operacia vobec mohla stat. Ze vacsinou tie nase predstavy su skreslene a od reality maju daleko :)

fantomka

radinus022 Nasla som si ju, nasla som si ich web, aj kontakt a uz som tam aj volala aby som sa informovala, aj ako to je so samotnou operaciou a aj s tou zarukou. Nebudem teda zbytocne hladat ine kliniky, ako to tam chodi, ked na tejto je to tak jak si mi popisala :)

radinus022

fantomka to netuším, to ti po pravde povedať neviem, že či to má každá klinika, viem len, že na klinike Spinn v Ružomberku, s ktorou mám ja skúsenosť tak tam je to takto ako som ti písala, že aj s takouto zárukou, čo ja vnímam ako super vec :)

klarik12

dinda, co si si ty predstavovala? pomaly cenu raz tolku, co? niekedy je to proste tak, ze zbytocne sa niektorymi vecami stresujeme vopred ako si o nich nieco zistime a naco :)