Operácia očí

mardziosa

keď už to bude horšie, babka, keď to bude horšie tak potom bude možno problém to riešiť, tieto záležitosti so zdravím netreba odkladať, pretože to nič dobré neprinesie, ten zrak sa sám od seba nezlepší, jedine sa môže zhoršiť a myslím, že to je to čo nechceme

Marila

Ťažko sa tieto veci chápu človeku, ktorý to nezažil, ktorý s týmto nemal nikdy nejaké problémy. Ja som tiež mala a nebudem sa tváriť ako hrdinka, trvalo mi nejaký čas kým som si povedala, že idem na takúto operáciu. Absolvovala som ju v SPINN-e a poviem ti, že ani jeden deň neľutujem, ale práve naopak si ďakujem, že som do toho išla.

eweriin

princ no ved to, ze s okuliarmi neskacem do vody a nevydrzim dlho bez okuliarov lebo sa mi dost zle pozera :D ci sa bojim? ja ti ani neviem, nie je to, ze by som sa bala, skor je to o tom, ze sa tesim, co budem potom po operacii ake to bude ako budem v pohode fungovat.

anlabela

Babka teraz to este nie je problem ale pride zima a bude to velky problem tiez ma to vedelo dostat do vyvrtky. Ked som niekam isla a pridem dnu a nic som nevidela. Ci uz som do autobusu nastupila alebo som prisla do prace. Hned okuliare zarosene a aj po rokoch som si na to nevedela zvyknut.

babka36

išla by som, ale sa bojím. fakt sa bojím. možno, keď už to bude horšie.
aj ma zaujíma, ako dlho vydržím... ty sa nebojíš?

darinusik_nov

Mesačný princ, myslím, že tým mala na mysli, že zle vidí, keď ich zase nemá. Moja mamka to mala podobne, najmä keď večer na gauči zaspávala a otočila sa na bok, tak jej okuliare neustále padali a keď si ich dala dolu zase nevidela, tie pocity isto nie sú príjemne :(

eweriin

co bolo takym faktorom pre vas, ze ste si povedali, ze idete podstupit tuto operaciu? ja fungujem so styrmi ocami uz nejake tie roky, zatial som nejako nepocitovala potrebu sa okuliarov zbavit, ale teraz posledne mesiace najma ak leto zacalo sa citim akoby ma obmedzovali, ziadne skoky do vody s nimi a podobne zalezitosti a to ma po pravde trosku obmedzuje.

rosebud

Majuš súhlasím s tebou v tom, že nie je dobré sa orientovať len podľa ceny, ale ak má klinika pre ktorú sa rozhodnem nejakú výhodnú akciu, tak osobne nevidím najmenší dôvod prečo ju nevyužiť. Ale samozrejme, že najskôr riešim to, kde sú akí odborníci a tieto veci, pretože samotná operácia je veľmi dôležitá.