Operácia očí

rosebud

Tak asi to potom má nejaký vplyv na tieto veci, no nevadí, ale podstatné je, že lekári ohľadne toho oboznámia pacientku, že vie kedy môže a kedy to nie je vhodné. Podľa mňa je toto veľmi dôležité aby lekár oboznámil pacientov so všetkým ;)

jarica21

Je to tak, že operácia sa môže robiť najskôr tri mesiace od skončenia kojenia, skôr nie, je to veľmi dôležité dodržať. Na to aj lekári na konzultácii upozorňujú, aby nevznikli nejaké zbytočné problémy alebo čosi také ;)

Svetla777

myslim, ze nie hned po kojeni, osobne si myslim, ze by tam mal byt nejaky casovy odstup, ze to nemoze byt hned a zaraz ;)

rosebud

Aj pri kojení je to tak? To som napríklad nevedela, vedela som, že na niektoré tie problémy je potrebné brať ohľady, ale nevedela som, že pri kojení nie je možné absolvovať takúto operáciu. Hneď po kojení je to možné?

mardziosa

kojenie, tehotenstvo, prekonané zápaly oka, prekonanie žltačky a podobné problémy vplývajú na to, či človek môže alebo nemôže podstúpiť takúto operáciu očí, ale s týmto bezpochyby každý lekár pacienta oboznámi ;)

Marila

Rosebud áno a sú aj nejaké obmedzenia, o ktorých hneď na začiatku informujú, že kedy vôbec nie je možné absolvovať zákrok, na príklad pri tehotenstve a pod ;)

rosebud

Je prirodzené, že berú lekári ohľady na to. Preto je potrebné povedať všetko, čo nás trápi, aké máme zdravotné problémy a taktiež sa preto robí aj kompletné očné vyšetrenie. :)

peterkova_klar

Mohla si akože bez akýchkoľvek problémov túto operáciu podstúpiť? Nemali s tým lekári žiadny problém? Prihliadali nejako aj na tvoj zdravotný stav?

diidi

tento druh operacie oci som absolvovala aj ja na klinike Spinn, mne osobne tento druh operacie padol vhod, vyhovoval, mala som strach ako sa bude zrak po operacii spravat, za aky cas sa spamata z tej operacie, ale z toho celeho som bola velmi milo prekvapena a najma som mohla okuliarky odlozit do zabudnutia :)