Operácia očí

jarica21

Ale šak ty nemusíš nikde stráviť pol dňa. Napríklad ja som absolvovala aj vyšetrenia pred operáciou aj samotnú operáciu v Spinne. Vôbec som na nič dlho nečakala. Všetko prebehlo úplne bez problémov, čo som mala radosť, že personál a lekári boli veľmi milí, ústretoví. A to sa teda bárkde nevidí, ja si to veľmi cením ;)

evicka085

aj ja si myslím, že je to vhodnejšie.. len fakt nemám chuť niekde stráviť pol dňa len aby som sa takéto informácie dozvedela.. rozumieš mi.. či?.. duska áno tomu rozumiem, lebo každý zrak je iný.. viem, že sú aj nejaké vyšetrenia potrebné pred operáciou.. len chcela som vedieť, či v mojom prípade má vôbec zmysel ísť sa na to opýtať..

duska223

evicka pravdou je, ze ten zrak treba skontrolovat a lekar musi sam povedat ci je operacia mozna a vsetko okolo toho, ale priblizne cca od -0,50 D do -12,0 D je mozne absolvovat operaciu :)

dadma

Myslim, ze na toto je najlepsie sa informovat priamo u ocneho lekara nie? Ten bude vediet najskor poradit ci je mozne uz oci operovat ako su na tom, aka operacia a pod :)

evicka085

pri akých dioptriách je už operácia možná?.. myslím, že kedy je už ten čas, že by sa s tým dalo niečo robiť aj takto operačne.. premýšľala som, že sa na to pôjdem informovať priamo na nejakú kliniku, len sa obávam, že by to bolo na dlho..

jadina

siruma ako moja mamina hovori..prvy krok je ten najtazsi..potom to uz ide lahko..ale o tom som nechcela..chcem ti povedat..ze aj mne aj mojej mamke trvalo urobit finalne rozhodnutie..najma co sa kliniky tyka..ale ked som jej porozpravala o tom ako prebiehala moja operacia tak hned sa rozhodla..

mardziosa

mám aj ja radosť, že si sa posunula ďalej, že sme ti pomohli urobiť nejaký posun v tomto smere, teším sa aj za teba, že už do toho ideš, daj potom vedieť, že kedy budeš mať termín ;)

Svetla777

uz ked sa sama citis istejsia tak je dobre ja ti budem drzat palce aby uz co najskor si si zacala zit svoj sen :P

duska223

tam sa nemusis bat daju ti termin co najskor to bude mozne ja som necakala dlho ani na termin operacie a ani konzultacie tak rychlo to prislo preslo ze som az nechapala :)