kozmetika Vichy

vivianka.v

Proti pigmentovym skvrnam som vyskusala UNITONE4 a musim povedat ze s vysledkom som bola spokojna, skvrny mi vybledli minimalne o 70%. Samozrejme pouzivala som ho dlhodobo, asi rok, aplikovala som si ho na noc a cez den som si tvar chranila kremom Photoderm Max.

dada

noo, ja som ho uz vyskusala, no ma presne taky ucinok ako napr Garnier Ultra Lift... uz by so si ho nekupila aj ked makeup FLEXILIFT TEINT by som nevymenila za nic na svete...

alexandra.h

Mam len 30 rokov ale uz sa mi stihli urobit dost vyrazne vrasky okolo oci...rozmyslam nad kupou kremu Vichy Liftactiv PRO Ocny....co si o tom myslite?

tereza

ahoj používam túto kozmetiku a som s ňou naozaj spokojná, určite si kúp celú radu,aby to malo efekt. Normaderm nočný krém používam v zime aj ako denný, neviem prečo, ale vyhovuje mi to tak! A nemyslím si,že je to predražené...a kozmetika vydrží dosť dlho...

indy

vichy je zbytočne predražený, v skladoch sa tovar predáva po 1,5 až 2 eurá. takže je to nezmyselné zderstvo... len tolko.

majuska01

mne osobne sa na vyrazky osvedcil Sudocrem z lekarne.je to sice krem na zaparene detske prdelky,ale kedze ma antisepticke ucinky,moje vyrazky pekne vysusil.a stoji 110sk.)))

katka bujňáková

ajojte.Používala som koymetiku celu kozmetiku VISHI ale nebola som sňou spokojná. Strešne mi vysušila pokožku. Tak som potom navštívila kožnú lekarku a ona mi predpisala SKINOREN krem na veľmi suchú až šupinatú pokožku a akne.Je to veľmi dobrý krem stoji v lekárni na predpis 200,- SK.Odporučam ho kto ma problemy s pokožkou.