kozmetika Vichy

asti

katika zatial nie,mam vzorku z avene,vichy,la roche, skusam, vichy mi fakt viac vysusilo plet ako la roche, na jedno pouzitie, dnes skusim avene a nieco si kupim..minule som mala Tekute mydlo z australian bodycare-s cajovnik.olejom, antisepticke ucinky to ma, trochu zlepsilo, ale nebol to zazrak, vies, ono dezinfikuje, ale neriesi ten problem..neviem co s tym spravim..

katika

ASTI ja mam tiez vyrazky na ramenach a chcela by som sa ich zbavit..ale nechapem kde sa vzala lebo s tymto som v zivote nemamla problem..uz si si nieco na to kupila???

katika

ja som mala VICHY NORMADERM kupila som si aj pletovu vodu aj cistiaci gel aj krem ale mne to vobec neroibilo dobrevysusila sa mi cela tvar asi po dvoch tyzdnoch pouzivania..mala som az take lisaje drobne..no neviem mne to nesadlo...

asti

ja mam tvar celkom ok, ale mam vyrazky na ramenach, chrbte..v lekarni som sa pytala, dala mi vzorky na vichy, la roche, avenne a este jednu nejaku dup..neviem presne..neviem pre ktoru sa rozhodnut..zrejme formou pokus-omyl natrafim ze..ak mate radu, napiste

krasna

chcem odkazat pre dog .Po precitani prispevku som sa smiala pol hodinu pretoze ten chlap je uplne od veci.Naozaj je to pravda ze zije vela tupcov....inak plet to je v prvom rade genetika a ked nemate tie spravne geny nepomoze ani krem za 20 tisic len plastika.

sstastna

Super kremy najdete v lekarni z radu AA Oceanic, na vsetky typy pleti, a su antialergenne, vrelo doporucujem, z vlastnej skusenosti. Su lacnejsie oproti Vichy...

sii

Pozna niekto od NIVEA Visage Balance na suchu a citlivu plet?? Ma nieto skusenost. Chcem vymenit Garnier Total Comfort som z nim totalne spokojna ale niekedy mam pocit ze moja plet je unavena. Este jedna vec vie niekto poradit ocny krem mam 24 rokov takze nie proti vraskam ale skor ako prevenciu.