kozmetika Vichy

pentium

moje skusenosti su doposial s kozmetikou na nasom trhu zial velmi zle...
Ci to bola nivea,alebo garnier,loreal,cokolvek....nikdy mi to nepomohlo a slubovalo to zazraky,vzdy som to nakoniec vyhodil po tyzdni pouzivania,iba mi to sarapatu narobilo...

macik

Vichy jednemu pomaha, druhemu nie a tie ceny so otrasne vysoke, si zoberte ze za 50ml krem date 700sk a u mna v Mary Kay za porovnatelnu / dovolim si tvrdit ze aj vyssiu/ kvalitu date za krem 100ml 1080sk a mate ho na pol roka ..neni o com, milujem mary kay.

chcete ju zadara skusit?
marcelka@vargovci.sk

noonaa

jedine,co ma zaraza....ze ak tieto kremy pomozu,budeme si ich cely zivot kupovat za tieto strasne ceny....verim tomu,ze existuje nieco,co je lacnejsiea pomaha...len co?

nadusik

krem Normaderm a cela rada je dobra-mojej kamoske velmi pomohla. Avsak dalsia kamoska nebola spokojna, pretoze Normaderm je sice na problematicku plet, ale je velmi silny a ked mas plet citlivu, velmi to drazdi, susi. V takom pripade je vhodna kozmetika La roche, ktora ma pripravky na problematicku citlivu plet. Ja osobne vyznavama znacku Vichy, nemam teda plet nejaku problematicku, pouzivam ine pripravky nez ormaderm, ale mne velmi vyhovuje a som s nou naozaj velmi spokojna. Zalezi to od toho, aku mas tvar, ak ju nemas citlivu - urciote zaberie ten Normaderm, ak ju ciotlivu mas, radsej neriskuj a skus to La Roche.

veronika

ahojte, pouziva niekto z vas krem od Vichy na strie? nazov to ma action integrale vergetures, prevention+correction compelete action anti stretch mark cream...ako ste snim spokojni?? zabera aj na fialove ciarky-strie, este cerstve, tak dvoj troj mesacne???miznu? alebo redukuju sa uspesne??

jablcko

KONECNE niekto kto nie je spokojny s niveou!!!!! ja som si vzdy s nadejou kupovala novy a novy krem od nivei a vzdy s maximalným neuspechom...uz som si myslela ze chyba je vo mne.. len tolko som chcela dodat :)

monikk

Ahojte. No ja uz urcitu dobu pouzivam effaclar a som s nim mimoriadne spokojna. Pouzivala som len cistiaci gel a pletovu vodu. Najnovsie som si kupila i denny krem a nemozem ine len odporucit. Uzasne mi vyhladil plet. Mam mastnu plet a dlho som mala problemy s akne....