kozmetika Vichy

laura1982

skusila som Normaderm, no po par dnoch som ho musela prestat pouzivat, pretoze plet sa mi este zhorsila a velmi vysusila. vyskusala som uz roznu drahu aj lacnejsiu kozmetiku. najlepsie vysledky som dosiahla s prirodnou kozmetikou /oznacena logom BDIH/, ktora neobsahuje ziadne, synteticke konzervanty, emulgatory, barviva a parfemy...a preto je pre zdravie a krasu pleti najvhodnejsia.

:-))

elle- divne nazory, ako mozes tvrdit ze nivea nieje dobra na sto percent,ved kazdemu zabera nieco ine.a take bludy ze vichy je len pre francuzsky,a AB je len pre slovenky?to kde si pocula?vichy kozmetika je uznavana a predava sa na celom svete.

britney

pred nedavnom som zacala pouzivat kozmetiku vichy, a vysledky prisli po par dnoch. mam veeeeelmi suchu plet, skusala som rozne kremy. teraz sa neumyvam cistou vodou pouzivam len cistiace mileko 3 v 1 od vichy plus novy hydratacny krem a mam plet ako babatko - odporucam i ked je velmi drahy, ale tvar si neschovame pod tricko

mimi 89

no ja normaderm krem použivam a som s nim spokojna i ked mi plet poriadne vysusuje je super a este lepsia je ta cistiaca emulzia normaderm

dianka666

ahojte,
ja som mala problémy s akné vyše 5 rokov, no a dnes je to oveľa lepšie. U mňa je problém, že mám aj veľmi precitlivelú pleť a mám aj alergiu na parfumované a parabenové výrobky.
Takže veľký problém... Buď akné alebo ekzém... a tak to bolo dokola. Dnes už je to lepšie, aj keď netvrdím, že ideálne. Už asi rok používam krém od HYSEAC - Uriage - je proti akne a je hypoalergénny. Fakt výborný, ale proti akné mi určite pomohli aj antikoncepčné tabletky.
Určite sa poraď s kožnou lekárkou, naozaj!!!!

antimacik

macik propaguj si mary kay v inej teme
a nezavadzaj ludi, mary Kay je takisto draha ako Vichy akurat je neparfemovana, inak ziaden zazrak