kozmetika Vichy

nikushinka

ja pouzivam vichy normaderm krem aj taky gel na umyvanie a je to uplne genialne...a vobec to nie je vyrobene pre plet francuziek, to co je za somarinu, pane boze, za hlavu sa chytam....

sofija

Matilda ja pouzivam la rochce possay effaclar ...neviem sice kolko stoji normaderm teraz ja som to pozivala pred 2 rokmi a bolo to dost na houby a iba som mala plet suchu ako starena s tym mam problem doteraz odkedy som to pouzivala...ale k veci la roche pouzivam krem ten stal tusim 426-,penivy gel-346-,a mala som aj pletovu vodu ta tusim okolo 350sk stala ...vidi s ami ze je to lacnejsie ako normaderm a mne to vazne pomaha.

matilda

ako tak pozeram kazdemu nieco ine pomohlo..kazda plet je individualna..ale mam pocit,ze ten la roche moze byt fajn,kolko vlastne stoji,tak jak vichy?..inac ja mam najlepsiu plet len v lete,ked sa opalujem,cize sa odstahujem do australie aby som bola cely rok pekna,hehe..jedine slnko pomaha mam taky pocit a je to zadarmo:))

thyra

Sii. Pouzivala som niveu na problematicku plet, na dve tri vyrazky, za mesiac sa mi spravil taky zapal,na zaplakanie, bolo to pred 3 rokmi, a doteraz to nemam ok, jedna pani mi povedala ze niveu by si ani na kozy nedala...

elle

Baby, Vichy je francuzka kozmetika a bola vyrobena a prisposobena zlozením pre Francuzov. My sme vnutrozemny stat, mame uplne inu klímu, suche ovzdusie, atd. Francuzy maju more, vlhke ovzdusie a ich plet je samozrejme viac hydratovana. Inak vedeli ste ze Francuzi si zakladaju na krasnom obale a na vysokej cene? Ten jeden Vichy krem, ktory stoji cca. 1000Sk. zaplatíte 800Sk. za jej obal-kedze jej vyroba je velmi nakladna a ostatne je za krem a este k tomu nie je to vhodna kozmetika pre Vás. Skuste nejaku Slovensku alebo česku kozmetiku, nevyhodite zbytocne 800.- do koša a este vam aj poslúži :-))