kozmetika Vichy

petusa

Ja mam s normadermom velmi dobre skusenosti. Pouzivala som ho dlhsie obdobie, vysledok sa prejavil tak po mesiaci a pol. Kazdy mesiac som minula jeden a islo to do penazi. Takze neskor som presla na krem od La Roche efaclar K. Vydrzi dlhsie a je porovnatelny s Vichy.

lea

Vlasta ,porad mi co so suchou pokozkou na cele a licach . Vsedko som skusala co dermatologicka radila a nic sa nezlepsilo . Som v strednom veku a dost ma to trapi .Na cele mam uz z toho vrasky.

MI

Aj aj, Vlasticka... neviem, ci si si vsimla, ze tu sa o peniaze nejedna... a naozaj nie vzdy plati drahe=dobre a kvalitne. Aspon nie pre kazdu plet.

vlasta

ale,ale dievčatá .Neškeblite ,nešetrite na sebe pokial ide o Vaš zovnajšok . Všetko čo je dobré a kvalitné má svoju cenu . Raz v päťdesiatke sa to ukáže ako ste sa starali o seba .Potom Vám nepomôže ani drahé ani lacné .

MI

Ja som spokojna, ale musim poznamenat, ze lepsie skusenosti (a pritom velmi podobne - velmi podobny typ kremu) mam s kremom od Garnier Synergie Pure, a je aj podstatne lacnejsi. Vyskusaj ale, ak chces, aj vzorku normaderm (aj ked neviem, ci je to mozne, ale ja som zo vzorkou bola nadmieru spokojna, kupila som si krem, a spokojnost sa presunula na "nic extra").

popsy

Vichy neverim, chcu za to vela penazi a ziadne extra ucinky...dali by sa prirovnat k inym, lacnejsim znackam...Maju len paradnu reklamu!!!

margarétka

Ahojček moja, ja nemám s ním dobré skúsenosti.Dala som zan 600 Sk,-- a vobnec mi nepomohol, teraz som začala chodiť ku kožnej a už pomaly vidím vásledky, pretože mi nasadila antibiotiká, ktoré ťa preliečia zo vnútra a to podstata.Krémiky majú krátkodobí učinok pretože posobia len na povrchu.Veľa trpezlivosti a otáčaj tvár k slniečku, pretože aj to pomáha predchádzať akné.