kozmetika Vichy

zuzi

myslim si ze, vichi nie je zla kozmetika. Co sa tyka akne tak by som ti ako magistra poradila radsej radu bioderma. Ta je aj ucinna, ale nejaky cas to trva kym sa aknozna plet upravi. Zial sa stretavam s castymi staznostami ze to nezabralo okamzite. Jedna vec je hygiena {pletova voda alebo cistiaci pletovy gel}a aj krem treba pouzivat pravidelne,nie len obcas a navstiv DERmatologa a nepouzivaj lacne kremy a pletove vody z drogerie co za nic nestoja. Hlavne si nevytlacaj pupaky pred zrkadlom a v lete pouzivaj of30-50.

mirka 23

Neviem odkial si túto tému vyhrabala, ale v každom prípade je Vichy humus, chémia, ani si nezháňaj vzorky, aby ti to viac nepoškodilo, ako pomohlo. Na trhu je toľko kvalitnej kozmetiky! (Ale samozrejme aj tej nekvalitnej, preto treba dávať veľký pozor.)

biasa

mne normaderm vobec nepomahal... pomaha mi la roche posay na mastnu a aknoznu plet.. stoja rovnako, nedviem ci vichy neni aj drahsi.. u vichy si vela clovek zaplati len za zaznacku-moj nazor..

dominika558

adriana468 no zaleží od toho aku formu akne mas ak mas formu akne tzv trudovite akne tento krem ti nepomože a budes musiet zvolit hormonalnu liečbu

lizanka

patrisha: vzorky ti maju dat zadarmo v lekarni, za tym ucelom ich dostavaju. dotycnej lekarni s tou predavackou sa oblukom vyhni

jancecka

Neviem aká je pravda o tejto kozmetike, ja som ju nikdy nevyskúšala, ale nepočula som o nej chvály. Čítala som aj taký dotazník, ľuďom nepomáha vraj a je predražená. A robili testy a vyšlo, že najlepšia kozmetika je aj tak klasika NIVEA :D ale neviem, to som len počula.Každému pomáha niečo iné, každý je špecifický :D

patrisha

vela z vas tu pise ze by sme mali skusit najprv vzorku...a to tu vzorku skusite v lekarni???alebo si ju kupite??lebo mne predavacka v lekarni povedala ze mi ju neda...ze ak chcem mam si ju vyskusat tu...