kozmetika Vichy

viky

A este jeden dotaz..sa necudujte, ze vam to nepomaha..ked si kupite z celeho radu..to je jedno ako znacka..len jeden pripravok..povedzme gel..kazda jedna vec ma svoju funkciu a dokonale doplna ostatne..ked vam nieco chyba, nie je to nic moc...

viky

Ja pouzivam celu radu od vichy..od gelu pletovej vody, peelingu az po nocny a denny krem.. a ako salene ucinky to ma..keby som nebola truba:D..a nenicila si plet sama pred zrkadlom..tak uz ziadne problemy ani nemam..ale tak ci tak su minimalne...a nevem co tu vsetci riesite debility, ze ta alebo ta znacka je shit..ze to je len oblb..kazdy clovek ma inu strukturu pleti..a ne kazdemu vsetko sedi..boze..logika ludia logika..

lilia

ahojte, ja vichy normaderm pouzivam uz dva mesiaca (denny aj nocny krem + make up) a môzem povedat, ze plet sa mi viditelne zlepsila, cize ja ju môzem len odporucat.
PS: a to ani nahodou nerobim v lekárni.

ada715

tiez som sa nechala ylakat normadermom od vichy, ked som ho prvy krat naniesla plet sa mi na chvilu naozaj zmatnila a vyzerala super, trvalo to tak este zopar aplikacii, no asi zhruba po mesiaci sa mi omnoho viac zacala mastit a jej kvalita bola citelne horsia,takze sa moj problem znasobil

oliva

chcem sa spýtať na oligo 25 inovacia laboratórií vichy novinka 2007 je to make up jeden je medovo zlatý a druhý jemne broskyňový.nikde to neviem zohnať ja robím v lekárni a nemôžem sa mu dopátrať ešte sa vyrába. Ďakujem

noonaa

zuzi :) ja som navstivila dermatologicku,odporucila mi biodermu aj vichy...som spokojna viac s bio,ale ani vichy mi nerobilo zle...ale rpesne tak,zaklad je riadne si plet cistit...v lete pouzivam od biodermy ten kremik,co je ako make up,ale ma OF 50....len neviem,ci robim az tak zle,ked teraz v zime obcas zajdem do solarka...nevidim ziadne zle zmeny,ale vies,v lete sa chrnaim a v zime solarko...asi mi sibe...

mirka 23

Zuzi, že robíš v lekárni. Keby si si prečítala na tomto fóre aj iné témy, tak by si videla koľko farmaceutiek "pomohlo" babám tak, že im poradili v lekárni Vichy, no a tie sa potom vyhádzali. Vichy je hrozná a predražená kozmetika a je to silná chémia.