kozmetika Vichy

STANUSKA

JA MAM VELMI DOBRE SKUSENOSTI S VICHY POUZIVAM NORMADERM A MOJA PLET JE AKO ZO SKATULKY.DOLEZITE JE HLAVNE SPRAVNE CISTENIE A ODLICOVANIE.
VRELO ODPORUCAM.

dancaBB

ja som mala normaderm a ked mam byt uprimna vobec mi nepomohol, ani nezhorsil..presla som na biodermu a tam mi dost pomohla hlavne co sa tyka uhrov, lebo ja mavam vyrazky len spojene s kramami a nato pomoze len antika...cize ja viac urcite odporucam biodermu ako vichy..a zda sa mi ze je aj trochu lacnejsia

qqq

Užívala som Normaderm denný a nočný a pleť sa mi zlepšila - keď som s užívaním skončila - chcela som ho viac menej na také "preliečenie pokožky",(nakoľko bohužiaľ nie som na tom finančne tak dobre aby som ho užívala pravidelne)ale pleť sa mi potom viditeľne zhoršila, pokožku som mala uhrovitú - po čase to potom prestalo - teraz užíval čistiaci gél aj krém Nivea - som veľmi spokojná. Jedna lekárka mi hovorila, že Normaderm síce pomáha, ale po zmene značky sa pleť naozaj viditeľne zhorší - pripadá mi to, ako by tam vkladali nejakú látku, ktorá na pokožku pôsobí "návykovo"...tak neviem no...toľko odo mňa

Ema132

ja pouzivam uz dlhsie vichi normaderm - gel a nocny a denny kremik pretoze ako jedine mi pomohli... plet mam matnu a nemam ani jeden pupacik, len na rozsirene pory nepomaha....

mouse241

Ahojte,chcela by som sa opýtať, či niekto z Vás používal Lipometric od Vichy na celulitídu, pomáha to??? ďakujem!

hajnal

Chcela by som zacat uzivat vyrobky z Vichy a mohli by ste mi poradit , ze ktore si mam vybrat?Mam trosku aknoznu plet ale pri tom normalnu.A kolko by mi to priblizne vyslo?

galandova

chcela by som sa opytat v casopise som nasla poukazku na vzorku vichy zdarma , ktora lekaren je partnerom vichy