Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

danena

Keďže je tinnitus nervová porucha, tak ak sa nemýlim, rôzne formy vitamínu B slúžia na podporu práve tohto systému. Napr. B1, B2, B3 a B6.

kajana

Niektori sa strasne cuduju, ze ti vie pomoct aj "obycajny" vitamin. Ale v prvom rade sa treba zamerat na tie ako riesit nejake lieky, ktore si das predpisat u lekara. A toto hlavne starsia generacia by si mala uvedomit. Moja mamina ma lieky asi na vsetko a pritom jej dokopy nic nie je.

Edisia

Jasné, som rada. No a bála som sa hlavne toho, že mi predpíše zase dáke ďalšie lieky alebo čo, ale toto je rozhodne lepšia alternatíva, keďže je to len výživový doplnok. Takže som zostala dosť prekvapená :)

sibierina

no a velakrat ani k lekarovi netreba ist a clovek si pomoct aj sam :D ale to vidim uplne bezne v tych cakarnach. este sa tam aj prides nakazit niecim inym.

kajana

Presne tak, niektori vrazaju neskutocne peniaze do kadejakych roznych produktov, ktori koniec koncov aj tak k nicomu nepomozu. A to ucinne maju priamo pod nosom - napriklad aj v tej spominanej lekarni.

Edisia

Treba vedieť, kde hľadať. Tiež som o ňom predtým nevedela, ale na tinnitus mi poradili v lekárni brať Revitanerv Strong a potom sa to vraj samo upraví. A tak aj bolo. Niekedy sú tie najjednoduchšie riešenia priamo pod nosom.

kajana

Podla mna sa na to treba pozriet tak komplexnejsie, pretoze existuju aj univerzalne lieky, ktore pomozu kazdemu na dany problem. To je ako pri teplote, tak aj tinitus je zarucne liecitelny niecim univerzalnym.