Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

ariianka

tak ja zrovna nie som odbornicka, ale myslim si, ze to nie je zase nieco uplne nezvycajne. tiez mam sem-tam pocit, ze take daco pocujem. ale nerobim z toho vedu.

simka456

neviete mi povedat, ci existuje take nieco ako "obcasny" tinitus? ze to proste mam fakt len raz za cas a inak vobec? nijak ma to neobmedzuje, ani mi to nevadi, len tak niekedy to proste spozorujem. len taky jemny sum, nic viac.

alanitka

nervy ako take rozhodne treba setrit :D a takisto aj co sa tyka stresu, ten nam absolutne neprospieva. nikomu z nas.

zemlicka32

vitamin b ma dokazany ucinok pri podpore normalnej cinnosti nervovej sustavy. tento vitamin navyse podporuje aj tvoju psychiku. preto aj ked napriklad prezivas stresove obdobie alebo si aktivny sportovec, je viac ako vhodne obohatit stravu o tieto vitaminy.

hreko

tiez musim doplnat b-cko napriklad teraz, ani som nevedel, ze mi chyba, som myslel, ze jem dostatok potravin, aby som toto mal v norme, ale vysledky ukazali nieco ine.

simciacik

Myslim si, ze je to jeden z tych doplnkov, ktore by si mala brat dlhsie, aby si videla nejaku zmenu. Ale zase na druhej strane je uplne v pohode, ak budes brat aj rok. Tym lepsie pre teba. Doplnis si vitaminy aspon.