Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

moncisko

vies co ono to niekedy ani uplne vnimat nemusis, len ked sa na to fakt ze sustredis alebo si v absolutnom tichu. a to ja napriklad casto nebyvam :D ozaj len ked vecer zalahnem do postele, inak je okolo mna neustale hluk :D

Klaudi1989

moncisko, presne, o obrubnik. to je najnebezpecnejsie podla mna. ale uz som sa poucila, prilbu som si objednala este ten tyzden :D

moncisko

klaudi, tak to si este dobre obisla si myslim, fajn ze sa ti horsie nestalo a mas len taketo problemy. a to si akoze ako spadla prosim ta? si sa tresla o obrubnik ci?

Klaudi1989

mne to začalo, keď som sa udrela silnejšie pri páde z bicykla. samozrejme som nemala prilbu, doteraz to ľutujem, ale našťastie sa nič vážne nestalo. to som sa ozaj druhýkrát narodila. to bolo vlastne v lete a odvtedy mávam sem-tam takéto pocity, že to počujem. predtým som to vôbec nemávala.

sarahjohn

It's not just a random sound or unique expression. What do you think about this exciting research proposal writing service? Let some conversations explode about this.

Edisia

To s tou chorobou som počula aj ja, ale tak to ti s určitosťou dokáže povedať asi len doktor. Ale vek v tomto rozhodne nehrá rolu, lebo aj neter to mala a nemá ani 18.

sajmilinka

a od čoho to teda závisí, či to niekto počuje viac a niekto menej? od veku? od toho, či prekonal vážnejšiu chorobu alebo?

moncisko

mna by to zase az tak ani neprekvapilo, ak by ano, pretoze kazdeho to moze vycerpavat inak. niekto ma ten tinnitus slabsi, niekto silnejsi, cize toto je ozaj individualne.