Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

blanika15

ked je to napisane takto, tak vacsinou to byva spolu s jedlom. tym rozhodne nic nepokazis. a je to vyzivovy doplnok, tak si myslim, ze je to viacmenej jedno :) to ti neuskodi nijak, nech si ho das hocikedy, ked ti napadne.

gimbaska

coze a preco len starsi? nechapem :)
ja ho uzivam uz pomerne dlho, mam 32 a citim sa dobre :D odfotila som ti, tu sa pise, ze nie je urceny pre deti a tehotne ci dojciace zeny. inak ho moze uzivat kazdy.

alanitka

linaja a to mozu uzivat vyslovene len starsi ludia? ci preco jej to predpisal vlastne? akoze ked to mam ja napriklad, tak tiez to mozem uzivat? to je ok?

slavicka

ja uz to pozorujem na sebe asi druhy tyzden, ale co ja viem, nie je to take extremne, ze by sa s tym nedalo zit :D mozno to ma niekto silnejsie, netusim, ale co sa mna tyka, tak som s tym zatial celkom v pohode :D

svetlinka

to ti vylieci uplne alebo len nejak potlaci na chvilku? lebo to je rozdiel podla mna. niektori toto piskanie pocuju aj cely zivot a absolutne to neriesia :D

linaja

Mojej starkej poradili na pískanie v uchu Revitanerv Strong. Ja sama som ho teda neužívala, ale myslím, že jej zabral, už si na to pískanie vôbec nesťažuje.

jolipan

To mal byt vtip. Viem, ze ano, sam s tym mam skusenost, nechcel som rypat :) Ale uz ani neviem, co mi na to zabralo.

harpera

Nie, nekupala, bazen este ani napusteny nemame. Ale bola som chora, mala som taku silnejsiu chripku (respektive horsiu ako zvyknem mavat), tak neviem, ci to nie je este nasledok toho.