Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

diidi

zalezi ako ides robit to maso, ine vino sa hodi k pecenemu a ine zase k dusenemu :) no vybrala by som cervene, to je k divine najvhodnejsie :) a tam je vela druhov na vyber, vybrat staci uz len podla tvojej chuti :)

zampana

poradite mi dobre cenrvene vino k divine? chystame oslavu a na veceru chcem podavat divinu, no neviem ake je najvhodnejsie vino k nej, pride mi skor na chut k tomu cervene ale ake, je ich vela druhov

Svetla777

dohodli sme s pozvanymi, ze daju vediet na isto ci pridu :) dakujem za ten tip, pozriem si ich moznosti a uvidim ci to bude to prave orechove pre nas :)

petra_peta

Od nich som už aj ja objednávala a prebehlo to bez problémov, sú spoľahliví :) A ich víno má svoje meno :)

llnzzda

neviem či je to taký klasický eshop, n viem že zo stránky eleska si objenávala kamarátka víno na oslavu 30tky a že jej ho doručil kuriér do 3 dní od objednania, poozeraj tam, neviem aké majú ceny, nesledujem to

petra_peta

No aspoň zo slušnosti by mali dať vedeiť ľudia či teda prídu alebo nie, veď aj kvôli jedlu a iným veciam :) Dúfam, že vám to dobre dopadne

Svetla777

no dufam, ze budeme vediet aspon tyzden pred svadbou alebo aspon 5 dni pred, kto pride a kto nie. eshop je fajn, no ziaden overeny nepoznam, pokial ty ano tak sem s nim :)

llnzzda

eshop je dobrý nápad, veď doručenie trvá max 3 dni a to už budete vedieť koľko ľudí bude na svadbe. vždy však treba rátať, že niekto vypadne a nakoniec nepríde :)

Svetla777

tym vinotekam by som sa rada vyhla, niektore vina, tam maju o dost drahsie ako inde. ten eshop nie je zly. vies nejaky poradit? ja nezvyknem takto objednavat vino

petra_peta

Do ceny sa zmestíš, stačí si obehnúť vinotéky a budeš vedieť, čo sa týka nealka, tak treba myslieť aj na šoférov, to áno :) Poprípade ako prípitok nalko šampus :)