Úzkosť

jujula

ahoj Kati:)) no vies co, fakt neviem:/ ja by som ti dala svoj mail, ale ten tiez velmi nechcem zverejnovat, takze asi najlepsie bude, ak si jedna z nas zalozi len take provizorne mailove konto. a sorry za taketo zbytocne starosti:))

radana21

no cafte babenky;)))
tak prvy den bez prace za mnou;)))dala som vypoved lebo nam skracovali hodiny a uz sa mi to neoplati,takze ostavam na socialke a v podstate to co som mala zarobit za tyzden v robote dostanem zo socky;))))ale od septembra budem pekne makat,najdem nieco nove;)))
a pozitivum je to,ze si uzijem prazdniny s mojim malym chlapom;))))
vyletiky,kupanie sa na zahrade,prechadzky...jezis a aj som zabudla ved v lete pri mori budu otvorene kolotoce;))))tesim sa moc a urcite budeme mat pekne leto;))))
baby aj vam to prajem posielam vam kus dobrej nalady;)))

zuzana12345

katuška je mi ľúto že ťa to tak dlho trápi ty si každému pomáhala a teraz tu pomoc potrebuješ práve ty.Mne tiež dnes nieje najlepšie ale snažím sa nepripustiť si to tri krát sa mi dnes akoby zatočila hlava ale to ani nieje zatočenie skôr akoby som niekde padala a vtedy dostanem hrozný strach srdce v krku a tep 200 bolesť brucha a pocit na infarkt,ono to prejde ale je to totálne panický strach až smrteľný a to ma najviac štve,že vždy keď si myslím že som v pohode akoby som si to privolala veď ja si už ani neviem predstaviť že by som bez toho žila ďalšia vec čo ide mimo mňa že sa vôbec nedokážem uvoľniť stále som napätá stále na niečo čakám nikde si neviem nájsť miesto,najradšej som doma kde sa cítim najbezpečnejšie a nič horšie ako keď ma to chytí niekde v autobuse zase panika neviem či ostať,alebo vystúpiť čistý des mám pocit že to vtedy všetci na mne vidia ja som skúšala aj jogu ale tak ako tu už niekto písal,vždy keď mi bolo dobre tak som prestala,teraz pijem kombuchu ja viem že mi to asi nepomôže ale čítala som že to ovplyvňuje okrem ineho aj nervový sistém tak keď už nič tak možno to na mňa bude pôsobiť ako placebo.Držkaj sa moja možno až skončiš školu,všetko bude lepšie

katkaxxx

fiha Tani tak to drzim palce :)) ja mam tiez taky dlhodoby ciel ze sa musim dat uplne alebo takmer uplne doporiadku aby som mohla mat potom po skole babo :)) no som zvedava ako bude zajtra, dufam ze lepsie ako dnes :) dobru noc vsetkym!

katkaxxx

ahoj jujula :) jasne, mam, len rozmyslam ako to urobit aby som ti ho dala a zaroven nehodila rovno do fora, lebo mi potom budu spamy chodit :D nemas nejaky napad? prinajhorsom si zalozim niekde nove konto mailove..

jujula

ahoj Katka:))) prosim ta, mas nejaky mail? zakazdym, ked sem nieco dlhe napisem, tak sa mi to nechce poslat a tym padom sa moj prispevok vymaze a potom uz nemam nervy to napisat znova aj druhykrat...

tatiana26

Katka aj ja som mala ten môj najhorší atak doma v obývačke a odvtedy som neznášala príchody domov a pri pohľade na to miesto ma vždy roztriaslo...hádam aj dva mesiace to trvalo :)

Áno, znižujem, ale veľmi pomaly, počítam, že aj rok to bude trvať...radšej nech to trvá dlhšie, ale nech nie je prúser, lebo hneď ako vysadím, tak sa pracuje na bábätku :) aspoň pár mesiacov tehotenstva keby som v kľude prežila...to je môj sen :)

katkaxxx

Tani a ty uz znizujes AD? uz si na novej davke? ja normalne rozmyslam ze prvykrat v zivote si vypytam bud AD alebo nieco na ukludnenie minimalne lebo sa fakt bojim kvoli tej skole.. u mna je ale primarny problem ten strach.. bez toho strachu si myslim ze by som ten atak ani nedostala, ja mam totiz paniku z toho strachu nezmyselneho.. tieto ataky aj keby som mala raz denne dostavat tak by som ich riesila relaxaciou a tak, neviem preco, ja som proste taka ze tie fyzicke priznaky ma vobec uz netrapia odkedy som 2x skoncila na pohotovosti a zistila ze sa mi nic nestane :)

katkaxxx

Tani uz je lepsie, uz je to prec.. uz len ten strach taky slaby ostal.. alebo skor strach z toho strachu..

trvalo to asi 15 min cele.. ono sa to tak nabalovalo postupne, ja som najprv volala psychiatrovi lebo uz som tusila ze by som ho mala radsej navstivit (bojim sa kvoli skole ze kvoli tomu strachu budem mat problemy na skuskach a s ucenim) no ale som sa mu nedovolala - uz mal po sluzbe. tak som si povedala ze no fasa, dalsie dni som v skole, teraz sa zas neviem kolko k nemu nedostanem.. cize to bola jedna vec no a asi 5 minut na to odisiel priatel a uz ako odchadzal tak uz som citila ze sa mi toci hlava trochu a som nejaka roztrasena, no a ked odisiel tak do par minut sa to cele spustilo.. nastastie som nebola sama doma lebo to by som asi vybehla niekde von na ulicu radsej alebo co :) dokonca nemozem byt teraz v tej izbe v ktorej som ten atak dostala, musela som ist do uplne inej izby v ktorej sa nikdy neucievam lebo jednoducho z toho prostredia musim uniknut.. si pamatam ze aj ked som bola mensia - tych cca 15 rokov, tak ked som bola sama doma a dostala som nejaku tu paniku typu co ked nahodou mi prepne a urobim nieco sialene tak som musela odist z bytu a ist sa von prejst alebo rodicom naproti ked mali prist z roboty alebo tak, jednoducho musela som utiect odtial..

tatiana26

Katka a už je lepšie? Ja taký "predzvesť" mávam v podobe toho, že sa akoby hrozne zľaknem (samozrejme ničoho konkrétneho a reálneho) a obleje ma horúčava...