Úzkosť

misiak

ked budete mat obavy ze sa to vrati, tak to bude len horsie. Jednoducho som zistil ze mi ani nic nebolo. Ani nechapem ako som tak mohol rozmyslat. Vratilo sa to preto lebo ste si to pripustili. Teraz ked chcem mysliet na negativne myslienky tak sa len zasmejem. Presne ako hovoris, v praci na to nemyslis tak ti nic nieje. A ked nedokazes ovladat svoje podvedomie tak vtedy to chce na sebe pracivat. Vrat sa k tomu porozmyslaj nad tym co sa stalo a zistis ze ti nikdy nic nebolo. Len si zacala nezmyselne rozmyslat. Kazdemu prajem ten pocit aky mam ja. Uprimne. Takze sa bavte pracujte milujte a nenechajte sa ovladnut negativnym myslenim, lebo zabijete krasne roky zivota a potom to mozete raz lutovat. Viete ze sa to da, len vas brzdia pochybnosti ktore poslite prec. Uz iny recept neviem. :) ako hovorim, ja som skusal vsetko a nic nezaberalo. A naozAj neviem ako ale zmizlo to. Mozno vam bolo lepsie niekedy ale stale ste citili taku pochybnost. To sa mne stalo po mesiaci. Myslel som si ze to mam za sebou a mylil som sa. Toto je uplne iny pocit. Je to pocit bez pochybnosti. Presne ten ktory ked pride tak viete ze ste za vodou ;) pekny dnik

lencok1

Inak tuto a predchadzajucu noc som bohvieako nespala(inokedy by mi to spustilo uzkost), ale nic si z toho nerobim, za chvilku cestujem a vyspim sa snad dnes, vsak telo si same vyziada

lencok1

No Zuzi za tie roky, som sa velmi spoznala a pracujem na sebe, clovek musi na sebe pracovat do konca zivota, kazdy jedne den...
Ja nemozem tvrdit, ze sa to uz nikdy nevrati, no nemyslim nato, ale keby nieco, mam plan ako to zvladnut, cize preto opadol moj strach z toho, co ak...
To moje co AK, odislo do nenavratna, stale som len coakovala:) a teraz zijem zo dna na den a nemyslim nato, co nikdy nemusi byt, uvidime co nam zivot prinesie, ale som na seba hrda, potom vsetkom, cim som presla, ze dnes stojim opat na nohach bez AD a beriem vsetko, aj starosti ako sucast mojej cesty za "stastim"

zuzana12345

Lenčok súhlasím s tebou.V každom pracuje podvedomie ktoré nedokážeš ovplyvniť a stačí že ti to niečo naštartuje a ani nevieš čo a už sa vezieš a v našom prípade to môže byť maličkosť.

lencok1

Ahojte:)
Misko drzim Ti palce, ale takto ako ty som sa kedysi citila aj ja a bola som presvedcena, ze sa to uz nikdy nevrati. Nikdy si nemozes byt na 100% isty, vtedy clovek klame sam seba. Proste ani nad tym nerozmyslaj, ci sa to vrati, ci nie, ak ano, potom by si to riesil...
Vies pride tazsia zivotna situacia a tieto stavy sa Ti dokonale pripomenu a az vtedy sa ukaze, ci si naozaj silny.

zuzana12345

miško bodaj by si mal pravdu.Je však zaujimavé že pokiaľ som v práci a nemám čas myslieť na blbosti tak mi nič nieje to len keď mám kopec voľného času a zaoberám sa sebou.U nás je krásne pačasie svieti slniečko tak dúfam len že celý deň bude takýto.

misiak

Zuzanka nevrati :D jednoducho som si nikdy nebol istejsi. To clovek citi ked to ma za sebou. Predtym bola este obava teraz uz nieje nic. Ako som povedal jedno rano vstanete a viete ze to mate za sebou. Ten pocit spoznate. Nemal som PP akurat izkostne neprijemne stavy. Vzdy psychicke. Zle myslienkya pod. Beriem to ako taku zivotnu skusku ktorou som presiel. :) ved kazdy moze mat zle obdobie :) tanicka jasne ze nevadi. Vystihla si to presne. Ty mozes vsetko :D

zuzana12345

miško nechcem ti brať tvoj optimizmus aj ja som ho mala na rozdávanie v septembri a októbri bolo mi super a nepripúšťala som si žiadnu "recidívu" a pozri dnes som zrelá na psychiatra a to ma štve najviac lebo stále cítim v podvedomí v žalúdku totálny nepokoj,pritom nemám žiaden stres.A ešte Mišeno boli časy keď som nedokázala vypustiť ani slzu.Teraz si hoci kedy poplačem a myslím že aj bezdôvodne ono to nieje na škodu,ale čoho je veľa toho je dosť a už si sama leziem na nervy.

lady1

Misiak, Tani ja viem, ze si to nesmiem tak pripustat, ved v podstate o nic nejde, nebyva mi zle fyzicky, ale skor stale citim nejaky strach, napr. sa bojim, ze ked sa ma niekto nieco opyta, tak ja nebudem schopna odpovedat, alebo sa pomylim a ostatni si budu mysliet, ze mi sibe, stale sa v tom kontrolujem. Je to prosim vas normalne? Mal niekto z vas konkretne takyto problem? A pritom ked na to zabudnem, tak s tym vobec problem nemam, len ked sa na to vyslovene sustredim.