Úzkosť

ooo/táňa

Súhlasím s Milošom... táto choroba je peklo, je rovnako náročná ako iné choroby... keďže som sama prežila rakovinu, tak viem, o čom hovorím. Nebola to o nič horšia diagnóza, o nič ťažšie liečba, nechcelo to o nič viac viery a odhodlania...ľudia na vozíkoch môžu byť úplne šťastní a v pohode... poznám takých... takže týmto smerom by som to veľmi neriešila

sunie

ja sa nemam moc dobre,preto ani nepisem aby som vam nekazila dobru naladu :D zas som chora ale musim byt aj tak v robote lebo som pred tyzdnom ukoncila pnku. ked to pojde takto celu zimu tak panboh pomahaj.

sunie

ako pisala kachita, aj ja si niekedy poviem ze som napriek vsetkemu na tom este relativne dobre ked vidim niektore pripady okolo seba. ide o uhol pohladu. niekto mi raz povedal ze sa mam tesit aj z toho co mam, lebo vzdy moze byt este horsie, aj ked sa mi to vtedy tak nezdalo viem ze mal svojim sposobom pravdu.

kachitaa

Nemyslim na tych ludi v stave atakov, ale v stave beznadeje ze boze, preco prave ja, preco to musim mat take tazke. A clovek si uvedomi, ze tazke to este len moze byt a treba to brat pozitivne. V stave atakov je pre mna tazke vobec rozmyslat. Ale pravdou je, ze mysliet na pekne veci je tiez svojskou terapiou.

kachitaa

Ja presne takto s tymto bojujem, hovorim si, ze zivotne tragedie su o niecom inom. Niekedy si pozriem Reflex na nete a zamerne tie hrozne prispevky, aby som si uvedomila, ze sa vlastne mam dobre. Je jasne, ze v kolektive spoluziakov z VS, kde naoko nikto takym niecim netrpi a idu pekne vpred sa mozem citit ohrozene, ze som v nevyhode a tak. No najlepsie nerozmyslat tolko, cim viac prace, tym lepsie sa clovek citi. Ja sa dnes drzim, odmietam akekolvek strachy, chcem byt stastna a naplnena pokojom. A ziadne problemy mi v tom nesmu zabranit

zuzana23

vzdy si spomen na ludi ktory su na vozickoch, krory nemaju rodinu, su v domove, maju rakoviny ...to je neskutocnaa uzkozt a bezradnost. ja som tiez jeden cas uzivala neurol, mala som stasne stavy uzkosti. hlavne je uvedomit si, ze existuju aj horsie veci, ze je ti fajn ze chodis, ze za teba nedycha pristroj, ze vobec vidiis. vaz si to co mas.

zuzana23

vzdy si spomen na ludi ktory su na vozickoch, krory nemaju rodinu, su v domove, maju rakoviny ...to je neskutocnaa uzkozt a bezradnost. ja som tiez jeden cas uzivala neurol, mala som stasne stavy uzkosti. hlavne je uvedomit si, ze existuju aj horsie veci, ze je ti fajn ze chodis, ze za teba nedycha pristroj, ze vobec vidiis. vaz si to co mas. hladaj v zivote tie krasne veci a nemysli na tie zle.