Úzkosť

zuzana12345

Miloško sa ti čudujem že si sa zamiešal do toho "susedného fóra" ja si to tiež čítam a super sa na tom bavím ale písať by som tam asi nešla.Sú tam poväčšine deti respektíve adolescenti ktorí ťa medzi seba nepustia a tvoje názory nikdy akceptovať nebudu tak ser na to a ostaň pri nás

monik9

lenivost ale to kazdy niekedy ma ze sa mu nic nechce a potom je zase hyperaktivny,u mna sa to zvykne takto striedat hlavne cez zimu.Tato chripka ma dorazila,muz mi kupi coldrex a aj teh.test pre istotu,to hlavne kvoli liekom,museli by mi dat dake ine alebo co.

zuzana12345

Joj Miloško môj ja nariekam skoro každý deň ale len vtedy keď počujem o smrti deti pre mňa je to strašné len o tom písať aj teraz sa mi hrnú slzy do očí.Neviem čím to je nikdy som taká citlivá nebola a doslova ma to serie.A vôbec bolí ma celé telo a určite to nieje z chrípky ráno vstávam ako dolámaná trvá pol hodinu kým to rozchodím a ešte mám aj vrtulu a poriadnú.Práve som sa vrátila z mesta bola som len na chvíľu a som rada že som doma.Idem si sama sebe na nervy a ešte som aj lenivá,do ničoho sa mi nechce púšťať.Ani darčeky som sama nekupovala.Na to som si vždy potrpela vybrať pekný darček.Lenže teraz mi to nejako nejde a nie vždy sa človek trafí.Tak som rozdala peniaze oblečenie si kúpili sami a ja už dokúpim len nejakú maličkosť.Je vás tu viac takých lenivých?

misiak

:D milos tak ty si na tom najlepsie, ked nemusis ani luskat :) ja som sa musel naucit najprv luskat :D lencol na tom ked si poplaces nieje nic zle. Aj ja si obcas poplacem ked sa mi ziada. :) vsetko zvladnes v pohodicke.

monik9

ja som sa pobavila na teme o klitorise,fakt zabavne.No moze to byt z prechladnutia ale aj z nieco ineho ak by to bolo TO INE tak toho dietatka z domova sa samozrejme nevzdame,budeme ho chciet.Planovali sme aj planujeme vlastne aspon jedno dietko.To na veci nic nemeni.

zuzana12345

Monika môže to byť z prechladnutia môže to spôsobiť stres,ale aj niečo "iné".Ja som tiež nejaká zdochnutá ale som si povedala že sa musím zmátožiť tak som začala myslieť pozitívne teraz až sa odlepím od počítača idem do mesta a potom do práce.Príjemne vyplnený deň.Akurát sa mi nič z toho nechce robiť.Monika a čo keby to bolo z toho "iného" viem si predstaviť tú radosť a nechcem sa blbo pýtať ale aj v tedy by pripadala do úvahy adopcia?

monik9

ha zahnala som atak,prudko sa tu meni pocasie a dost to na mna vplyva,jeden den slnko a druhy den dazd a este ma muci chripka,soplik sa mi zesekol v dutinach.Ale umyla som kopu riadu,ta mycka je o nicom,okupala hafaka,boze jak ten vyrastol uz ma 8 kil.Ozaj meska mi menzes,ale teraz neviem ci z prechladnutia alebo.......

lencok1

pekne ranko, skor doobedie, zobudila som sa s totalne opuchnutymi ocami a to mam ist na dve kontroly ku doktorom...
polovicku noci som preplakala, vyplavuju sa so mna veci, ktore vo mne tak dlho stali, ked som nevedela tie styri roky plakat, ale uz ma ten plac unavuje, no nejde zastavit, pri AD som nevedela takto plakat, otupovali mi citove zmysly...
no idem sa ja pomaly obliect, dnes vynimocne slnecne okuliare na oci(aj ked vonku je zamracene:) a padam