Úzkosť

monik9

caute vsetci,vcera som bola na tom pohovore a od januara teda nastupujem,celkom slusne sme sa dohodli na pracovnych podmienkach.Inak mam chripku,pekne ma lapla,aj horucku som vcera mala.Vcera som bola kupit aj babiku,dufam ze do soboty chripka ustupi,kurnik zabudla som sa zaregistrovat

tatiana26

Inak dobré ráno, je tu ďalší deň a ja som takto brutálne skoro už na nohách :) potrebujem aspoň hodinku a pol, aby som sa skonsolidovala do tej roboty, neviem, či to bude také jednoduché od toho januára, joooooj... Vonku hmla a zima, ja ešte negatívna... ale to sa zmení... idem na svoj klasický ranný rituál :)

tatiana26

ADULIK práve naopak, začni sem chodiť viac a viac nám o tom hovor a bav sa s nami, pomáha to. Drž sa, myslím na teba

adulik

Ahojte vseci, citam vas,len som nepisala...vcera v robotke som dostala taky panicky atak,ako asi pred 3 tyzdnami a predtym uz roky nie,nechapem tomu...dala som hned 2 rivotrily, este som tolko naraz nikdy nebrala...no nechapem...a nechcem tu vnasat stazovanie sa...len po dlhych rokoch ma to zacina zasa odstavovat ...idem do postielky...pa

tatiana26

Aj ja som dnes takááá unavená, že idem zaľahnúť. Dnes som bola v práci a zajtra idem zas, napokon sme sa dohodli, že tam na pol úväzku zostanem a od januára nastúpim... ale neviem, či som spravila dobre. Každopádne dnes to neriešim, idem buvať, lebo ráno zas vstávať, jooooj... dobrú nocku

misiak

dobry vecar damy a pani :)
sunie kde si nechala druhe en? :D
tanicka uz sa v lepsis co sa tyka registracie.:D
na zaciatku som tiez pouzivam metodu,pozri ako sa maju druhy.mozes byt rad ze si zdravy a ze vies chodit a pod.
ked som videl ze je niekto v horsej situacii tak ma o ukludnilo.zistil so ze na tom niesom az tak zle.
milos zrejme to nieje najlepsie riesenie ale aj mne to velmi pomahalo.je to troska krute ale ulavilo sa mi ked som videl ze su ludia co trpia viac ako ja.
ked ma clovek rakovinu ,tak depresiu a uzkost dostava ako bonus(to som sa docital v nejakom prispevku)
dobru nocku vsetkym.ja uz skoro spim na laptope :D

sunie

ja mam slabu imunitu a chladovu alergiu takze odkedy mi to zistili som v zime dost vyradena z prevadzky. chcelo by to odstahovat sa niekam do tepla keby sa dalo. a vsetci okolo su teraz chori,prenasame si bacile jedna radost.

tatiana26

Jasné, ja viem, už som zaregistrovaná :) Sunnie ako je to možné, že si stále chorá, to proste nie je v poriadku... A ostatní ste kde, ha?