Úzkosť

tatiana26

Príšerné, posledná a prvá opäť... čo ste všetci odpadnutí alebo extrémne vyťažení dnes? Ja od rána frčím a už sami tak točí hlava, že ani neviem, kde som, tak som si sadla, uf. No ale keď tu nie ste, tak čo budem robiť? :) Napíšem Kachite mail, dobrý nápad...

alexx_le

Ved to, že som nevedel kde je aké i, tak som to radšej nepísal :) Pandora, ja som z okolia Vráblov, takže asi to nebudem ja. Ale dúfam, že toho strateného priatela sa ti podarí čoskoro nájsť. ale v Spišskej Novej Vsi (teda predpokladám že to znamenala tá skratka) mám super kamoša. Držím palce :)

alexx_le

Ahojky. Veru, nedáme sa. Včerajšia noc bola pre mna otrasná, pretože som mal pocit, že sa so mnou atak zase zahráva, ale potom som zistil, že mi vlastne nič nie je a prehlta a dycha sa mi zle lebo mám chytené mandle. tak som konečne spokojne zaspal. furt niečo s dýchacími cestami ma chytá a človek hned myslí na to najhoršie:( Tak dúfam, že ešte pred sviatkami stihnem vybaviť toho nosno-krčno-ušného - neviem ako sa to správne píše odborne :) ak povie, ze musia isť von, tak si ich radšej dám vybrať, nech nemám s tým už problémy.

tatiana26

Takže ďalšia Katka :) Premýšľam ako sa volajú tieto veci, ktoré ti robíš. Že ideš naschval tam, kde sa bojíš a robíš to, z čoho máš strach. Bože Zuzka, ty vieš ako sa to volá, pomôž mi... tie nácviky myslím... juuuj... Ja mám za sebou otrasný deň, asi stokrát som si spomenula na neurol, ale napokon som si ho nedala, takže som so sebou relatívne spokojná... ale inak s tým spokojná nie som, lebo vždy si myslím, že tieto blbé dni už neprídu a oni zas a zas prídu a je to v keli... :) Ale ja sa nedám. Ani Kachita sa nedá, ani nikto iný... Ani Alex, však?

Kachita

Takze hlasim poslusne, vratila som sa prave z parku. Poviem vam, horsie sa citim doma s vedomim, ze mam niekam ist ako vonku. Isla som rezkym krokom, naschval po cestickach, co nezvyknem a nakoniec do parku. Prislo dost ludi, bola som nervozna, myslienky neboli prave najpokojnejsie a mala som aj chut ujst ale vravim si, chcem byt ako tito ludia, chcem byt kludna a v pohode a nie posluchat nejake fantasmagorie mojho mozgu. A tak som vydrzala pekne dlho, a bolo to prijemne. Len som mala lahke nohy, akoby som ani nestala svojou vahou na zemi. Ale som rada, ze som tam sla. Nebola som uvolnena, a nevedela som sa prestat kontrolovat ale urcite to je lepsie a som rada. Chcem byt ok a v pohode. Dnes je strasna doba, vsade zhon a stres, kazdy musi nieco vlastnit, treba sa pretekat a tak a to nie je nic pre mna, som taka hippie :)