Úzkosť

misiak

povedal som si ze uz sem nebudem prispievat mojimi nazormi,a skusenostami po poslednych skusenostiach,tak preto tak poriedko :)
je to asi lepsie.je tu kludnejsie a urcite lepsie,
ale narazil som na tento textik ktory sa mi zapacil tak som nim prispel :)
veci co niesu z mojej hlavy neublizia a ani nic nesposobia :D
pekny vecer

tatiana26

KATKA mávam to, mávam... na vracanie mi býva pri tých stavoch takmer vždy... A ako ti zvýšil dávky? Myslíš toho cipralexu? Ak chceš, napíš mi mail a všetko mi to tam vyklop, možno ti bude lepšie :)

katka30

Ahojte decka....no mne je dnes des....odkedy mam zvysene davky, tak uplne spim v robote, otras a este aj toto pocasie, vsetko ma boli, je mi na zvranie, toci sa mi hlava, uz aby som vypadla z roboty. Neviem preco, ale casto, ked ma prepadne uzkost tak sa mi chce vracat a napina ma, mava to niekto, tusim si dnes do duchny aj poplacem:-(

misiak

Je milión vecí ktoré nemôžeš zmeniť , sú dané , osud ich vyberá nám
a všetko ostatné závisi na tebe , cestu každy si vyberá sám
a cele je to o tom, že ako to vidiš , si len tak silný ako sa cítiš
a celý tvoj život sa odvíja hlavne podľa toho ake myšlienky živíš
a čo je pre teba správne - nevie nikto nech je jak chce múdry
všetku tu moc , všetky odpovede na otázky nosiš si vo svojom vnútri.
Tak si vyber smer a nájdi spôsob jak dosiahnuť cieľ.
Ver mi život ťa bude stále testovať , občas bude s tebou experimentovať
zachovaj si pevnú vieru a buď trpezlivý , nechci všetko hneď teraz
nejde o to kto bude prvý ale o to kto to vzdá a kto to skúsi ešte raz…
nenechaj sa nikým zastaviť, nenechaj sa ničím odradiť
tie nepriaznivé okolnosti sú o dôvod viac snažiť sa viac.

sunie

alex ver tomu ze nepridu, lebo z beznych vysetreni vobec nic nezistia, viem o com hovorim. mne az po mesiaci choroby zobrali krv na specialne vysetrenia (chlamydie,mykoplazmy) aj to len na doporucenie lekara z nemocnice lebo bezneho obvodaka neosvieti. a zacala som na odporucenie RNG uzivat koloidne striebro a citrovital, hadam pomoze. tak sa drz, viem ake to je neprijemne ked si vkuse chory, aj v praci zazeraju a clovek sa citi ako poslendy hypochonder.

tatiana26

Taký náročný deň mám za sebou... ešte sme boli aj so segrou v Maxe a vôbec mi tam nebolo zle, jupííí... ale už som unavená, hádam dnes pôjdem spať skôr ako o jednej :)

alexx_le

Ale ked tak nad tým rozmýšlam, mohol by to byť aj vírus, ked sa to furt vracia. no, ale už mam za sebou tolko vyšetrení že snad by na to prišli. a to som si myslel že som pobehal všetko okrem ženského :D ale na imunologicke testy a mozno aj gastro pojdem, kedze "smrť prebýva v črevách" ako povedal Hipokrates