Úzkosť

sunie

tana, to neni mozne ze ti je stale zle aj po takej dlhej dobe. beres teraz nejake lieky? co na to tvoja lekarka, ci este testuje co zaberie?

katkaxxx

ahojte.. ja mam problemy so zaludkom, bola som dnes u doktorky, dala mi zatial nejaky liek Helicid a po sviatkoch ma chce poslat "hltat hadicku" na gastro-ent. a dychove testy na helicobaktera, hovorila ze by to mohli byt zaludocne vredy alebo helicobacter. kupila som si v lekarni taky test na helicobactera, to si pichne clovek do prsta, da krv na taku dosticku a tam mu to ma ukazat, ukazalo mi to negativne. ale na tie vysetrenia aj tak pojdem, lebo ten letak k tomu testu je napisany takym stylom ze "nerucime ani za pozitivny ani za negativny vysledok" takze, nech to mam iste. takze uplne super teraz. nemozem skoro nic nejst, je mi zle aj zo slepacieho vyvaru a ked nieco zjem, mi je hned zle. mam proste bezohladu na to co zjem vkuse pocit strasneho hladu a som neskutocne unavena a vcera som mala take tocky v hlave ako opita, ze ma div ze nehadzalo zo strany na stranu ked som kracala.. takze tak.. lenka, prosim ta, ked sa tu zjavis, tak hod nejaku tu radu ohladom tych testov - myslis ze ten test z lekarne je dostacujuci alebo nie?

alexx_le

Asi predvianočný zhon:) Táni, može to byť aj dehydrovaním. Ja som mal dlho problémy s únavou, ale už som si navykol vypiť aspon 3litre vody denne, a odvtedy sa cítim lepšie. Držím palce, aby ti bolo lepšie :)

sunie

asi preto ze su vsetci rozbehani pred sviatkami a zhanaju darky :) ja som sa akurat dovalila z prace ale dnes uz ani prstom nehnem a cez vikend ideme behat po obchodoch...

tatiana26

Konečne píšem zaregistrovaná :) Dnes je príšerný deň, ja som úplne nevládna, ledva stojím na nohách, čo ich mám tak slabé, ruky sa mi trasú, hlava točí... no ledva sa hýbem, úplne hororový deň... nechápem tieto moje zhoršenia, ale neznášam ich. So zaťatými zubami pečiem, mala som ísť so segrou doktorovi, ale nezvládla som to, pri pomyslení, žeby som mala vystrčiť nos z domu ma striasa. Hodinku som si poležala, lebo ma ešte aj brucho bolelo... tak premýšľam, že som hádam aj dehydrovaná, hrozne málo pijem a unavená som neskutočne... tak sa snažím to napraviť. Ale prečo dnes nikto nepíše?

kachitaa

No ja som vcera mala teda vecer, hotovy thriller, len skoda ze len v mojej hlave :( Ale uz sa to lepsi, dnesny den bude a uz aj je ovela lepsi. Esteze je tu vela slnka, to tak krasne hreje a osviezuje mysel. No krasne :) Prajem vsetkym krasny den a myslite na to, ze za tymi mrakmi a dazdom je niekde hore slnko. A urcite o chvilinku vyjde :)

ooo/táňa

No ja neviem, ale sem už nikto nepíše... :( ? teraz neviem, či je všetkým strašne dobre alebo strašne zle :) mne tak priemerne, xixi