Úzkosť

alexx_le

No, dúfam, že nemam virus. Inak, tieto problémy mám asi od minulého oktobra. furt chytené dýchacie cesty. z jednej anginy do druhej,zápaly pluc, nádchy. a minuly tyzden som mal crevnu chripku, a taký som bol rád že som sa z nej dostal a teraz toto:( no nič. musím viac chodiť von a zbierať bacily, nech si telo vyrobí protilátky :)

sunie

alex vitaj v klube, ja sa uz mesiac neviem dat zdravotne dokopy, beham vkuse po vysetreniach, dufam ze to nebude nic vazne. ak mas virus v sebe atb nezaberu. tiez idem v januari alergologicke na testy, uvidime. celu noc som sa dusila jak stary tuberak tak som riadne nevyspata, dufam ze tuto noc to bude lepsie. len nech je clovek zdravy.

sunie

ahojte, tu u nas je strasny predvianocny blazniniec v kazdom smere. napadlo nam v ba 1cm snehu kt.sa uz aj roztopil a hned je vsade plno nehod, kolony, cestari nezvladaju do toho cezpolni odchadzaju uz domov+ vsade milion ludi po nakupoch ze ani do obchodu sa neda normalne dostat, ani nikde zaparkovat,proste ciste sialenstvo. dufam ze vy si sviatky v pohode uzivate, vidim ze niektori uz aj pecu, maju upratana, ja tento rok nechavam vsetko na poslednu chvilu bo nestihame.

ooo/táňa

ALexko som si istá :) už pečiem vo veľkom, prešlo ma to trochu... a večer vybehnem von. Kachita keď dopečiem, tak odpíšem :)

alexx_le

Čafte všetci-teda všetky tri:) na to aké je dnes počasie sa cítim celkom fajn. teda až na to, že kašlem jak divý. bol som u tej tety ORL-otorinolaryngologičky (naštudoval som si kde je aké i:) a mám antibiotika a sprej. vraj mám niečo so sliznicami a mám ísť v januári na imunologické testy -to ale viem aj sám, že mám oslabenú imunitu, ked každú chvílu ma niečo chytá. chcel som si minule dať pichnúť tú injekciu na imunitu, ale nemali nikde, tak snad čoskoro bude a dúfam že aj pomože. btw, Táni, včera som ponocoval až do druhej, kopla ma múza, tak som chcel porobiť čo najviac, a brácho bol vonku, takže som mal pokoj :) si si istá, že si nechceš skúsiť pospať ked sa ti tak velmi chce? viem, že sa potom ťažko pozbieraš, ale to predsa nemusí byť pravidlom :)

lencok1

ahojte vsetci, ako sa mate? ja som vcera zvladla po prvy krat vsetko sama, bez naznaku uzkosti, myslim doktora, mesto, obchody...tani dufam, ze sa nehnevas, ale ja som teraz rozlietana, ale mailik Ti urcite napisem. Aj doma je toho dost, robia sa "zaverecne prace".

ooo/táňa

Roztomilá báseń, resp. úryvok. Odkiaľ to je? Ja mám dnes spací deň, len by som buvala a buvala, teraz som si ľahla na 20 minút a skoro som zaspala, tak som radšej vyskočila...náročné sú tieto zamračené dni

Kachita

Inak, vsetkym odporucam cvicit, ja cvicim skoro kazdy den a velmi to pomaha. Svaly sa pretazia a citim sa uvolnene.

Kachita

Ahojte, no ja mam dnes nervozny den veru :) Taka som nejaka nesvoja, ale snazim sa nepozorovat. Mrcha stale do mna dobiedza. Ale ako pise jeden basnik....dnes milujem svoj den, noc miloval som vcera....
A tesims a na mailik :)