Úzkosť

monik9

caute vsetci....my sme vcera boli opat v decaku a bolo super,uz ich mam deticky natocene na kamere.....v january si nejake dve vezmeme.....inak co sa uzkosti tyka som celkom ok,nejak jej nevenujem pozornost a ani ona mne,len vianoce nie su moje oblubene obdobie a este ma vcera krsna nasrala ze asi nebudu moct prist lebo ze krsny nedostal dovolenku ako pol roka vedeli o tom ze po nich prideme a fakt ma skoro j.....ja uz nechcem travit vianoce zase u niekoho, po 8 rokoch mam snad aj ja pravo mat vianoce u seba doma.....

lencok1

Ahojte,
konecne mam cas napisat viacej riadkov. dnes som si bola pre celkove vysledky na gastre, ale doktor chudak mal surne pripady, tak mi k tomu vela nepovedal. No ja uz vazne neviem, kde sa ma clovek obratit. Citim sa ovela silnjesia ako predtym a dokonca bez liekov, ale ked vidim, co sa deje vonku, na ulici, vsade okolo, je mi z toho zle. Len hon a stres, stres a hon, ludia su podrazdeni u doktorov, v obchodoch, na ulici, vsade...ako sa da v takomto svete normalne fungovat? vsetko mi tu kompletne "lezie" na nervy. Najradsej by som isla na nejaky ostrov a zila normalny kludny obycajny zivot, budem jest semienka a orechy a viac nepotrebujem.:)

katkaxxx

kachita, super, len tak dalej, takymto stylom tu mrchu uzkostnu musis porazit :) gratulujem k prekonaniu samej seba :))

kachitaa

Dobre ranko oneskorene :)
Ja som dnes tiez divne spala, budila som sa, nevedela som zaspat. Vcera som si studovala veci o derealizacii, o detoxikacii a pod a stale sa mi hlavou virili tie slova a nemohla som zaspat. A rano som vstala s danymi slovami na perach :) No, ocividne som to prehnala. Rano som vstala ako vzdy s blbym pocitom menom uzkost. V tom slove nie je ani jedno pekne pismeno. Vravim si, ziadna kasa nie je taka horuca ako sa navari, hor sa do problemov, neutekat! Vzala som psa, ze ideme cikat vonku na travicku :) Ale bez jedneho glgu vody ci jedla. Hlad mi nerobi dobre, ale predsa nemozem vyjst vonku a zosypat sa, nema to logiku. A tak som sla. Snazila sa, mrcha, presvedcit ma, ze svet sa ruti a ty zomieras. Ale spomenula som si na jeden film, kde sa jeden bezvladny clovek plazil pustou. A vravim si: ha! clovek vela vydrzi. A pekne som presla rannu rutinu. A teraz pekne pracujem, ako sa patri. Ale chcela som vam o tom napisat. Vecer ma caka dalsia skuska. Verim, musim a dokazem! Tieto slova maju pekne pismenka :)

tatiana26

Ja s tým mojim spánkovým režimom... tiež som sa v noci budila a vstala som až pred chvíľou, ach jaj... Musím sa dať dokopy, lebo idem psychológovi... tiež mi je horšie posledné dni, ale to pripisujem PMS :) lebo niečomu treba...

zuzanka65

Máš pravdu Táni. A toto bol len jeden príklad. Je to zložitejšie. Dnes, keď mi bolo na figu, nepomohlo mi to, ale potom keď mi bolo lepšie, tak som si to znovu prečítala a bolo mi ešte lepšie.Najťažšie sa menia tie myšlienky, ale aj tak dobre, že človek vie, že je možnosť nazerať na daný problém viacerými spôsobmi.
Dobrú noc.

tatiana26

Joj Miško ten film mám fest rada... Zuzka v tomto kontexte tomu rozumiem, ale aj si to na mnohé veci neviem dosadiť, lebo predpokladajú zapojenie rozumu, ktorý s daných situáciach proste nefunguje... hovorím o veciach, ktoré vyvolávajú paniku a ataky... ale idem spať, ráno múdrejšie večera