Úzkosť

misiak

ja mam vsetko mozne :)
nastastie je mi uz lepsie ale maval som velmi skarede myslienky co ma ubijali.prepadali ma strasne pocity ze co ak si nieco urobim a pod.pripadal mi zivot ako bezcenny a ze to nikdy neskonci.pocit zblaznenia.
zo zaciatku som mal aj fyzicke priznaky,tj hrca v hrdle a pocit na odpadnutie,ale nastastie to trvalo len chvilu a odvtedy som fyzicky uplne fit.
takze uzkost som mal a ci mam to neviem ale tie myslienky uz neprichadzaju a aj ked chcu prist tak ich dokazem zmenit lebo kazdy clovek si najde sposob ako to vsetko zle premeni na dobre.
neurolu sa neboj.svinstvo?to je kazdy liek,a ked ti je zle a ma ti pomoct tak nevidim dovod preco si ho nedat.
ved na to bol vyrobeny.treba pocuvat doktora.ake ti dal pokyny?ako casto ho mas brat?a ako sa vlastne u teba prejavuje uzkost?
pekny dnik vsetkym zelam

bond2001

Ahoj Silvinka vies ja si myslim ze tieto lieky su vsetky navykove ,ale ked citis ze ti to pomaha tak si ho daj.Mne najprv doktor predpisal lexaurin ja som s toho bola ako vymetena tak radsej nic neberiem,lebo mam taky pocit ze bez nich je to lepsie .Ja ked mam uzkost tak sa mi chveje zaludok,hrozne ma zacne boliet chrbat a nemam chut ani zit,ale nakoniec sa preberiem VSAK SU TO NERVY SI POVIEM,len keby to aj bolo take lahke.Ja vsebe niekedy citim aj taky strach ani neviem z coho ,ale to sim si vsebe uz vypestovala sama,lebo som nechcela nikde chodit kym ma to neprejde atak som sa zamotala do toho este viac.ALe snazim sa ahoj adka

silvinciatko

dik za radu, ale na nejakom fore som citala ze je silne navykovy a ze je to humus a radsej sa tomu vyhnut ak sa da..
ty mas misiak uzkost?Ako sa Ti prejavuje?

misiak

ahoj silvinka.
neurol je anxiolitikum co by som nazval ako liek prvej pomoci.
tj,to iste ako xanax,lexaurin a pod.
pomoze ale len na chvilu.
pomaha do 20.min a posobi tak 4-6 hod.
takze ked je najhorsie kludne si ho daj.
predpisuju ho aj na prvidelne uzivanie 3x denne ale to len na mesiac max 2 aby nevznikla zavislost.
ked mas zlu chvilku kludne si ho daj silvinka.
milos ako sa mas?
znervoznuje ma ked nic nepises.dufam ze vsetky zle stavy odisli.

silvinciatko

ahojte,
aky mate nazor na neurol?
pomaha Vam? predpisala mi ho neurologicka...
ked mate nejaky atak uzkosti, ako to prezivate? Ako s avtedy citite?

bond 2001

Ahojte vsetci ako ste sviatkovali,dufam ze vas ta""mrcha,,,,neobtazovala,ja zatial fungujem,len som stale strasne moc unavena.ahojta adka

adulik

Ahojte vsetci,starsi aj novi "ludkovia",
nebola som tu uz davnejsie, ale chcem vam , aj ked oneskorene ,popriat Stasne a vesele Vianoce,a hlavne vela zdravicka... nemala som casu tu byt, bolo velaprace, a co sa tyka zdravicka,nechapem to, ale mam casto ataky, take,na ktore som uz davno zabudla, roky som ich take namala,nechapem to, ale zivot ide dalej...musi ist ,mam vzdy pri sebe rivotril, namiesto neurolu, zda sa mi,ze si ho zvysujem pri ataku, ...nechcem tu vnasat takuto naladu...inac som teraz smutnucka, strasne, mojmu jednemu internetovemu milacikovi zomrel ocko...som bez nalady, tak radsej idem odtial...drzme sa vsetci, a este, PPPP presne to viaceri tu pozname...neboj sa,aj ked ono sa to hovori lahko...sama to este po skoro 5 rokoch poriadne neviem...majte sa

bond 2001

Vermi Misiak ze sa snazim a mas pravdu hypochonder som urcite neni lebo choroby si k telu nepripustam uz som sa naucila za tych par rokov ze to co citim lekari to presnejsie definovali neuroza neni smrtelna a kym sa stym clovek nauci zit potrva dlho.Len by som chcela vediet ci je aj vyliecitelna.Ja som sa teraz rozhodla bojovat bez chemie no uvidim dokedy bude zo mna macherka.AHOJ ADKA

misiak

mali prednasku ad znameho psychiatra.on ich liecil.
ak si hypochonder len taky priklad ako som ja tak to je v pohode :) obcas sa bojim ze mam nejaku chorobu ked niekto povie ze ju ma ale potom si poviem ze to je hlupost ved som vysetreny :) to je taka bezna reakcia cloveka.pokial je to uz hosrsie stadium a nevies kvoli tomu normalne zit lebo si obmadzovana tak na to su lieky.
ale myslim ze ty adka lieky nepotrebujes :) to nieje hypochondria ale negativne myslenie ked hned ako otvoris oci zacnes mysliet na to ze ti bude zle.treba to skusit eliminovat.
spravit si nejaky ranny ritual hned ako vstanes aby nebol cas na take myslienky.