Úzkosť

tereza944

prosím vás, je tu niekto s podobným problémom ako ja??? páli ma na hrudi, myslíte, že to sú nervy alebo úzkosť??? krásne vianoce...

fidka

ahojte....prajem všetkým.......šťastnééééa veselééé Vianoce..., bohatú vianočnú nádielku...a uzlíček zdravíčka, šťastíčka a lásky.....

kachitaa

Ahojte, som trosku uponahlana ale chcela som vam zazelat krasne Vianoce a hlavne tu pohodu. Nech ste vsetci zdravi a silni a bez uzkosti :)

dada

ahojte vsetci.prajem vam krasne prezitie Vianocnych sviatkov.hlavne vela zdravia,ktore tak potrebujeme,stastia,lasky rodinnej pohody,a nech sa Vam vsetko splni po com vase srdiecko tuzi.praje zo srdca DADA!!!

zuzana12345

dobré ránko všetkým prajem vám šťastné a veselé vianočné sviatky aby ste ich prežili len v zdravý a v pohode aby sme dnes a aj po iné dni písali o sebe len v tom najlepšom a aby sme tu ostali po celý ďalší rok plný optimizmu a dobrej nálady.Nech je naša choroba pre nás len minulosť.Posielam veľkú pusu!!! Zuzana

Veve

Ahojte
Už som tu dávnejšie nebola.Ako sa máte? Miloško už ťa nebolí žalúdok?
Ja sa mám tak uponáhlene.Už konečne sú zajtra Vianoce.Tak aspoňže som stihla všetko čo som mala.
Tak Vám tiež prajem nielen krásne Vianoce, bohatého Ježiška ale hlavne veľa pohody,oddychu,pokoja a porozumenia v kruhu svojej rodiny.
To Vám praje Veve :o)