Úzkosť

pppp

mišiak si zlatý...srdce mi vyšetrovali..mám šelesť+prolaps chlopne, mám aj skoliozu, ale niekd som čítala...že keď páli na hrudi alebo teda hrudná kosť...tak že je to srdce.., páli ma už tretí deň.., myslíš, že je to panickým atakom??

misiak

pppp ano je to bezny priznak panickej poruchy,ze sa bojis o ze zomieras.
takze hlavne klud a ziadny stres.
treba vylucit srdiecko a podobne fyzicke priznaky tym ze sa das kompletne vysetrit.
ak vysledky dopadnu dobre tak to je hlavicka.
krasne sviatky chlapci a dievcata.

misiak

pppp ano je to bezny priznak panickej poruchy,ze sa bojis o ze zomieras.
takze hlavne klud a ziadny stres.
treba vylucit srdiecko a podobne fyzicke priznaky tym ze sa das kompletne vysetrit.
ak vysledky dopadnu dobre tak to je hlavicka.
krasne sviatky chlapci a dievcata.

pppp

čawik, strašne ma tiež páli na hrudi-teda hrudná kosť, bojím sa, že je to srdiečko, máte aj vy pri panickej poruche takéto problémy? inač mám aj šelesť

expert

ahoj qiksinka neboj infark urcite nemas moze to bit sposobene chrbticou lebo nervove zakoncenia prechadzaju cez trapezove svaly to jest ak ta boli hrbat alebo mas problemy s chrbticou tak ti bolest vystreluje smerom na hrudnik a preto mas ten pocit busenia a tlaku na hrudi skus si lahnut na rovnu zem a uvolni hrbat budes citit ako sa ti chbtica uvolnuje a myslim ze to zabere B.

qiksinka2

čawky...ja mám tiež problémy....že ma páli na hrudi, niekedy ma bolí srdce, pichá ma okolo srdca..a ťažšie sa mi dýcha..mám pocity ťažoby na hrudi, aj to patrí medzi úzkostné prejavy????

dada

Ahoj Tanulik.ako si prezila Vianoce?darilo sa?ja ako tak,ale dalo sa.co ti Jezisko doniesol?prajem ti hlavne vela zdravicka,ktore tak potrebujes,stasticka a nech sa splnia vsetky tvoje priania..zo srdca DADA!

kachitaa

ja zasadne na lieky nepijem, raz som to skusila a to, co robila moja hlava, bolo strasne. ale su ludia, ktorym to nevadi. ja musim podotknut ze mne robi alkohol zvlastne stavy aj bez tabletiek takze to nie je moja parketa.

tereza944

kachita ďakujem, si zlatá..tak aj ty to poznáš??? ja len, že mám aj trošku vyšší tlak..tak sa bojím, či to nieje z toho..inak dáte si na prípitok pohárik..ak beriete lieky???????