Úzkosť

silvinciatko

Jaaaj ja uz neviem co so sebou, myslela neurologicka ze je to tetania, ale test mivysiel negativny....lebo mi trpli ruky a pod, kazdy moj stav je uplne iny, teraz mavam taketo...uz sa citim ako hypochonder...

silvinciatko

Ahojte
u mna ani neviem ci je to uzkost sa to prejavuje najakym divnym stavom, uplne ma to odrovna, nie som schopna beznych veci, je mi zle, nemam chut jest ani nic robit a mam pocit, akokeby som mala nejaky balvan na sebe, ktory ma tlaci k zemi a mam pocit, ze uz umrem :(

bond 2001

NOcaute nikto nepise asi uz je kazdemu dobre ,bodaj by tak bolo !!!!!Tanicka sa neozvala co je s tebou!!!A zajtra je SILVESTRA tak ze DOBRE SA BAVTE.adka

kachitaa

ahojte ludkovia, prave som na slovensku a kupila som si knizku Autogennz trening a je to super, som tzm nadsena, neviem ktora mi to z vas poradila a chcem jej poslat krasne objatie a velke DAKUJEM !!!
zaroven sa chcem spytat ci nepoznate nejaku dobru knihu o kognitivno behavioralnej terapii, ta ma velmi zaujima a pripadne ak bz ste poznali aj autora, bolo by to super. nechcem radu od predavaca v nasom knihkupectve, ale od ludi, co vedia co pomaha. budem vam vdacna za kazdu radu.
momentalne mam tazsie obdobie, zmena prostredia a ozivenie starych problemov robi svoje.
drzte sa

misiak

adka je to vzdy na cloveku.
ak liekom neveris,tak ich nema zmysel brat.
zavislost na AD nevznikne iba ak by si velmi chcela.
samozrejme na anxiolitikum moze byt clovek zavisli aj ked nechce :D
nemylis si to?lebo na AD zavisla neostanes.mozno pridu tazsie obdobia ale nie zavislost,ale ako hovoris kazdy ich znasa inak.
mam kamaratov co brali cipralex,velaxin,wellbutrin, a pod a nikto na nich nebol zavisly.su urcene na dlhodobejsie pouzitie a vysadzuju sa zminimalizovanim davky.
ale problem s tym zatial nikto koho poznam nemal.
preto hovorim ze ak sa na AD necitis tak skus ine riesenia.
cvicenia,masaze,sex :D a pod
pekny vecer :)

bond 2001

MIsko ja ti mam taku znamu co hrozne vela AD pobrala bola2x na lieceni a teraz trpi velkou depresiou.Nevie ako sa z toho dostat ona tiez tvrdi ze uz 2 mesiec prelezi a psych.ked to povie vymeni lieky a da druhe.Preto nechcem tie lieky ale asi kazdy na ne inak reaguje.adka

misiak

adka bodaj by som nebol ako cvokar ked som ich vystriedal tisice a pritom som zistil ze si naviac viem pomoct len ja sam :)
adka ak to je psychicke a inak to nejde tak si tie lieky daj.nemusia to byt zrovna anxiolitika mozu to byt nejake AD ktore niesu navykove a dobre zaberaju.
pomohli tisickam ludom a pomahat nadalej budu.
beru sa par mesiacov a ked bude lepsie tak ich vysadis :)
ak nechces lieky tak skus nejake cvicenia a hlavne pozitivne myslenie.

bond 2001

Misiak prosim ta ty si tu uz ako nas psychiater,tak mi porad preco ja tie blbe pocity mam len v chrbtici?To uz mi z toho sibe nic mi na to nezabera.Sklbu ma tam nervy potom to prejde do zaludka.NECHCEm brat lieky ale bojim sa ze to uz asi bez toho nepojde.adka

misiak

inak neurol pomoze,ale na kazdeho pomoze ina davka :D
mne zabral 1mg a to som ho mal raz v zivote :)
dal som si 0,5 a nezaberal tak som si dal este jeden :)
sluzi na okamzite ukludnenie a pomaha to mozem zarucit :D