Úzkosť

bond 2001

TAk aj ja som asi hypochonder lebo ako rano otvorim oci ,,uz viem ze ma bude boliet chrbat a bude blbo od zaludka""tak ako tomu mozgu pomoct to tam nehovorili no misiak porad adka

misiak

ahoj tanicka.
vcera som napisal vecer spektrum lebo bolo o hypochondroch na spektre a tam clovek videl co vsetko si clovek dokaze nahovoit :)tam ludom pracovala fantazia.
jedno dievca tam nevedelo chodit a lekari nezistili ziadny fyzicky problem.
komplet presetrena,vsetko v poriadku akurat mozog daval impulz aby nohy nechodili.
je to zvlastne co vsetko dokaze nasa mysel :)
pekny dnik vsetkym

tatiana26

Dobré ránko (teda pre tých, čo vstali tak neskoro ako ja:)) Ako ste sa zobudili do posledného vianočného dňa? U nás svieti slnko :) Inak to boli také dosť čudné vianoce a dnes od rána rozmýšľam, ako ja budem chodiť do práce... lebo najlepšie mi nie je a už vlastne ani veľmi neviem, čo by som pre to ešte urobila... no ale však uvidíme ako to pôjde, dnes to nebudem riešiť. No a už sa odtrhnite od telky a zákuskov a poďme aj sem niečo napísať :)

bond2001

Ahojte no Terezka to palenie co pises mam ja v chrbtici neznesitelny pocit potom mi to prejde do zaludka .Liekmy ja mam smolu lebo aj ten najslabsí na ukludnenie mi robi problemi proste mi je od nich zle potom do seba pcham homeopatika ale tie mi dako neyaberaju ja uz niekedy mam pocit ze vybuchnem SNAZIM SA ALE UZ NIEKEDY NEVLADZEM adka

misiak

ak mas srdiecko vysetrene tak je to dobre.selest a prolaps ma velmi vela ludi dokonca o tom ani nemusia vediet.kedze si pod dohladom lekarov tak je to v poriadku.
to palenie moze byt uzskostny stav.
nic sa neboj,hlavne sa nesustreduj na to palenie.uvolni sa a nemysli na to.
ak mas nejaky liek tak si ho daj a uvidis ci ti bude lepsie.
urcite sa to zlepsi