Úzkosť

alexx_le

Ahojte všetci, želám vám príjemne strávené silvestrovské oslavy a vela úspechov, zdravia, šťastia, lásky a dní plných pohody v roku 2009. Držte sa :)

baabika

Ahojte všetci, aj ja Vám prajem Šťastný Nový rok:)) Inak silvinciatko, cítim sa rovnako:(( je mi hrozne, tlak na hrudi a keď na to začnem myslieť, idem sa zblázniť, také, že na disko, alebo do nejakého nákupného centra momentálne nehrozí. Inak mám stále v kabelke ten nepoužitý Neurol, ale zatiaľ sa držím a nevzala som si, veď dneska je Silvester, to si dám radšej poriadne šampanského:)

bond 2001

SILVINKA bola si na tej stranke co si objavila? Ja som zistila ze podla toho co opisujem by to mohla byt aj somatizacia tj.prevedenie psychickeho napatia do telesnej oblasti este keby mi to volakto podrobnejsie vysvetlil bolo by dobre. adka

bond 2001

SILVINKA to su nervy aj mna stale inde boli stale sa len sledujem,stazujem, ale prejde to na toto sa neumiera!!!adka

silvinciatko

vie mi niekto povedat ako sa diagnostikju uzkost a panicka porucha? Odkial lekar vie co Vam je? z coho na to pride?