Úzkosť

misiak

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.

misiak

beriem kopec liekov a vzdy na ne pijem.akurat si musim zaobstarat vitaminy na pecen :D
alexx to vystihol presne.na zaciatku so sa velmi bal alkoholu ale ked som zistil ze sa nebudem bat tak nic neurobi.
takze dnes si dam este do nosa poriadne a od zajtra zavezok ako kazdy rok :D
krasny silvester vsetkym
na mna alkohol posobi ako anxiolitikum.nachlp tak isto,aj posobi tak isto dlho.
teraz je otazka co je zdravsie :D

alexx_le

Fidorka, s alkoholom je to asi individuálne. Závisí to aj od nálady a spoločnosti. Ja beriem anxiolytiká aj antidepresíva a včera som bol napr. so starými kamošmi vonku, obehali sme tri bary, vypil som trochu becherovky, 4 nealko pivá (v tom je asi 10%alkoholu oproti alkoholickemu pivu) a bol som uplne v pohode. Tahal som až do 4tej rána a to som ešte odšoféroval 25km domov. a dnes sa cítim tiež v pohode. ono ti to asi najlepšie napovie intuícia, akýsi náhly podnet akože "ale čo ved si aspon prípitok dám, to mi neublíži". ale ak si budeš predstavovať a cítiť sa tak, že ti to uškodí, tak si ten prípitok nedávaj. chápeš čo myslím? :) ja som inak rozmýšlal že si kúpim to detské šampanské, ale po včerajšku som si povedal, že si dám prípitok ako ostatní. držím palce

zuzana12345

nebudem sa opakovať takže veselý Silvester a šťastný nový rok nech sa tu takto stretávame aj v roku 2009.Ja už tiež "cuckam"bavorák,ale všetkého z mierou Mišiak nech zajtra nestráviš v posteli s uterákom na hlave

sunie

vsetkym prajem vesely silvester a dobry start do noveho roka!
u mna relativne fajn, lieky teraz ziadne neberiem tak poharik sampusu zvladnem :)

fidorka

misiak...nie....buď fidorka..alebo fidka.....a berieš aj lieky?? prajem ti pekný silvestrík..a všetko dobré do nového roku...mojko.......a tiež ti je občas tak nanič?? hlavne ma trápi to pálenie na hrudi....

fidorka

ahojte všetci..a hlavne babbika...ako vám dnes je?? mne bolo celkom fajn..ale okolo obedu..ma začalo páliť v hrudi, aj tlak mám trošku vyšší..vzala som si Frontin..ale nejak nezaberá..ani magnezko..tak neviem..asi to budú nervy...teda aspoň dúfam...a asi ani prípitok si nedám..keďže beriem lieky..vy ako?? dáte si pohárik šampusu..keď beriete lieky...
a inak všetkým prajem len ta najlepšie a najkrajšie do nového roka...hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky.....a nech nám je už konečne dobre:-)))))pekný večer všetkým