Úzkosť

tati

misiak,zaludok to nebude...uz som sa s tymto stavom stretla po rozchode s priatelom a bojujem s tym 3 roky.objavi sa to vacsinou v suvislosti so vztahom alebo cestovanim....uz som zacinala dufat,ze to preslo a zase to tu je!ale tentoraz nerozumiem suvislostiam:-(

tatiana26

No a toľko som tu nebola, že som sa aj zaregistrovať zabudla :) Takže všetkým všetko dobré, nech je toto rok nášho zdravia... nech nás tá mrcha nekvári... nech máme silu a odvahu a odhodlanie sa nevzdať.

ooo/táňa

Zdravím všetkých, ja som po včerajšiu rozbitáááá :) cca každý druhý, tretí deň si dám polku neurolu, ostatné predýchavam, je mi tak štandardne, ani lepšie, ani horšie. 12-teho nastupujem do práce a definitívne som zmenila priateľa za úplne skvelého chlapa.

misiak

tati,moze to byt aj nieco uplne ine ako uzkost.moze to byt hocico fyzicke.napr zaludok a pod.preto si daj po sviatkoch radsej spravit kompletne interne vysetrenie.

tati

prosim vas stretol sa niekto z vas s triaskou,nechutenstvom,napinanim na vracanie a zvlastnou uzkostou?v utorok vecer to bezdovodne zacalo a uz to trva treti den...neviem co s tym,citim sa uplne v poriadku po psychickej stranke a nemam ziadne problemy...

fidorka

všetko najlepšie a najkrajšie do nového roku všetkým...., inak ako sa dnes cítite??? mňa stále páli na tej hrudi....neviem....čím to je....a som aj unavená

lencok1

Ahojte, ja som si po dlhej dobe dala vinko, nakniec z toho boli styri pohare a dnes som ok. Pohodicka ako ma byt. Cize alkohol, aj ked v malej miere mi neskodi, aj ked ja uz neberiem ziadne lieky. Este raz vsetko dobre do Noveho roka:)

katkaxxx

prajem vam stastny novy rok a vdaka kazdemu z vas za pomoc v tomto roku, dufam ze si ostaneme napomocni aj v tom novom :)