Úzkosť

tati

ooo/tana,ja nemam ziadne tabletky a nikdy som ziadne ani nebrala.snazim sa to pretrpiet,ale je to tak silne,ze sa o chvilku asi povraciam.preboha kolko to asi bude trvat kym to najhorsie pominie?

tatiana26

Mne volali ráno z práce, že mám pripravenú novú zmluvu, zmenenú pracovnú náplň podľa svojich požiadaviek a že kedy prídem... Tak som povedala, že toho 12-teho, ak sa vyhrabem z tej virózy dovtedy, ale snáď áno... Ale teraz sa fakt cítim ako mŕtvolka, každý pohyb ma unavuje, takže si idem lažkať, piť čajík, pozerať telku!, čítať a tak :)

ooo/táňa

TATI neviem, či sú na to triky, keby som ich poznala, tak by som nebola na péenke :) Ale každopádne skús dýchanie hlboké, daj si magnézium, medovkový čaj alebo si prost šupni xanax, lexaurin, neurol, rivotril alebo čo máš...

tati

ahojte vsetci,tak ja som si vcera myslela,ze to uz prechadza a dnes rano ma to chytilo.takisto ako katka30 som velmi prekvapena,pretoze je to vazne intenzivna uzkost.cela sa trasiem a obavam sa,ze po prvy krat nebudem schopna ostat v praci.toto sa mi este nestalo.v praci som sa obvykle ukludnila.prosim vas neviete nejaky trik ako to zastavit?

katka30

Ahojte vsetci...prajem Vam vsetko dobre do noveho roku, prajem Vam vela lasky, stastia a hlavne vela zdravicka. Mne sa tento tyzden asi 3 krat vratili moje stavy po dlhej dobe, skoro som zosalela, ale som tu. Citam vas stale, len uz menej odpisujem, ale myslim na Vas vsetkych a naozaj Vam prajem aby tento rok pre nas vsetkych bol tym rokom lepsim.

tatiana26

Miško, Adulík ďakujem, akurát prišiel za mnou, lebo mám virózu a nie som schopná života. Som mala ísť na kontrolu, ale nevládzem proste. Parádne, no ale čo narobím.

adulik

Ahojte TANICKA, tak Ti prajem vela, vela stassticka s novou laskou, som rada,ze siju nasla, a tie nase stavy, no ,ved nejako to prekoname, musime...zdravi,m MISKO...

kachitaa

ahojte, som teraz dost rozcestovana, ale mam sa celkom dobre, snazim sa vas aspon citat a popriat vam vsetko krasne do noveho roka. drzte sa ludkovia moji, velmi sa na vas tesim. a poslusne hlasiim ze pisanie krasneho dennika mi veru pomaha :)

misiak

to som rad vela ze sa vela veci poriesilo tanicka.
budem rad ked budes zit krasny zivot tanicka ved o tom to vsetko je.
zelam ti krasny novy rok plny stasticka a zdravicka a nech sa ti spnia vsetky tajne sny.
samozrejme aj vam ostatnym zelam to iste :)
krasny a stastny novy rok ludia.
milos este ked ty sa ozves tak budem spokojny (potom uz aj umret mozem :D)

tatiana26

Miško ďakujem, aj ja ťa mám rada. Mala som cez sviatky menej času, veľmi veľa vecí sa udialo a poriešilo, veľa ľudí sa premlelo a tak... uf...