Úzkosť

tati

dobre ranko,ja som sa dnes zobudila a zase je to tu!na ranajky ani pomyslenie,uz ma dvakrat naplo na vracanie.mam vsak stretnutie s psychologom (prekvapujuco bol ochotny stretnut sa so mnou v nedelu) a dufam,ze sa mi podari prekonat to s jeho pomocou.

tatiana26

Zdravím :) tak dnešná noc bola lepšia, večer som si dala relaxáciu a hlúposti ma už tak nedesili. Zato to moje prechladnutie, uf, tak mi puká v ušiach, že na jedno ledva počujem, to som ešte nezažila.Nemám ani teplotu, ani kašel, ani hrdlo ma už nebolí, len som desivo nachladnutá. ADULIK ďakujem, upokojila si ma. A ty sa máš ako moja? Aké boli sviatky a ako sa ti darí celkovo, hm?

adulik

Ahojte, TANI, presne viem,co citis,u mna,ked som chora,tak je to ovela horsie s tou nasou uzkostou,panikou...ver mi,prejde to...TATI,nemas za co,od toho sme tu, radi si pomozeme navzajom,podelime sa o skusenosti,alebo len tak popismenkujeme, otom, aky sme mali dnik...co sa tyka PMS , dievcata, ja som tyzden pred uplne , ale uplne odrovnana, vtedy zijem na rivotrile...co uz,musime to prezit, no nie, tak dobru nocku vsetkym.

misiak

tati ved preto sme tu :) aj mne vela toto forum pomohlo.
obcas sa najde aj nejaka skodna ale aj to patri k tomu :D

tati

chcela by som sa vam vsetkym podakovat,ze ste tu,ze odpovedate na otazky a ze vam nevadi opakovat to iste pre kazdeho jedneho novacika:-)pravdupovediac toto forum ma udrzalo v praci pri zmysloch a vdaka vam som zvladla to najhorsie...este raz dakujem!

tati

dobry vecer vsetci!ja som uz odvcera vecera v poriadku a dufam,ze to tak aj ostane:-)teraz mam uz len ten pocit,ktory niekto z vas uz raz velmi pekne vyjadril-bojim sa,ze sa budem bat!dufam,ze tak ako sa ulavilo mne,tak sa ulavi aj kazdemu jednemu:-)

misiak

tanicka moja urcite to zvladnes.a keby to bolo nahodou tazsie tak staci prist za misiakom a ten ti velmi rad pomoze :)

misiak

tanicka ano som si isty.
ked som bol chory tak mi bolo psychicky podstatne horsie.
a to nemam z ucebnice ale z vlastnej skusenosti.