Úzkosť

zuzana12345

Mišiak prečo si nebol na vojne? Nechcelo sa ti? Inak si prišiel oveľa srandy.Môj brat bol ešte na dva roky až v Českých Budejoviciach,Olomovci a ešte niekde pri Znojme.Tam som ho bola pozrieť.Zabudol mi však povedať že hotel v ktorom som mala bývať je obsadený a tak ma ubytoval rovno v kasárňach a keďže práve tam bol na nejakom kurze býval v stane.Tak aj ja som dve noci bývala v stane do ktorého som chodila cez plot a hygienu som si robila na stanici teraz keď si na to spomeniem tak sa si myslím že som nebola celkom normálna,ale to už bolo hrozne hrozne dávno

misiak

tati secret ma nieco do seba, a neviem ci sa tomu da verit ale pokial ide o nase myslenie tak to funguje stopercentne :)

tati

misiak ty si tomu tajomstvu fakt uveril:-)moj spolubyvajuci si dokonca spravil aj nastenku.ja cakam ci sa mu podari vyhrat ten milion a dom na lake como...a potom si tu nastenku spravim aj ja!

misiak

zuzanka mozno mas pravdu s tou vojencinou aj ked teraz lutujem ze som tam nebol.statistika je statistika :)
plac nieje zly lebo vsetky negativne myslienky vyplavy :)
to je iste.som velmi rad ze sa ti polepsilo.nieje nic lepsie ako ked vies ze niekto kto sa mal zle sa ma zrazu lepsie.to je ten najlepsi pocit aky existuje.

zuzana12345

Tati ja tiež pijem čaj na nervy,zelený antilipidový čaj a teraz som si kúpila bio zinok aj ten v určitej miere "chráni nervy"tak uvidím do kedy mi ten optimizmus ostane.

zuzana12345

Mišiak choď kamsi aj s tou vojnou buď rád že si tam nebol možno že by si bol na tom ešte horšie.Mne tiež plač pomáha ale na môj vkus som už nejaká veľmi precitlivelá,plačem aj pri filme,naposledy pri zelenej míli ten film ma vie vždy dojať ono je fajn si poplakať,len mne sa potom zapcha nos a to pre mňa nieje žiadna sranda, lebo len nedávno asi som sa konečne po asi 15 rokoch vyliečila zo závislosti na kvapkách do nosa a ver že to bolo pre mňa asi také strašné ako keď sa lieči alkoholik

tati

hovoris mi zo srdca misiak.vzdy ked si myslim,ze mna uz sa to netyka a uz som celkom v poriadku,riadne ma to zaskoci...ako teraz...ale zase sa polepsuje.dala som si vami odporucane magnezium a vypila caj na nervy a uz som v poriadku.uvidim dokedy:-)