Úzkosť

tatiana26

ono to skôr ako z tej choroby bude asi tej životnej situácie, ktorú teraz mám... a to potrvá ešte pár dní, uf

sunie

baby nieste vy namiesto PMS tehotne? :D
tana, ja ked som bola chora tak ma choroba tak zlozia ze depky a uzkosti nemali sancu, ale stale sa mi to taha kvoli tym chlamydiam co mi zistili. na druhej strane ked sa dlhsie citis fyzicky zle alebo si chora, tak aj psychika dostava zabrat.

misiak

tanicka odpoved je ano.
vzdy ked sa ma clovek zle fyzicky zhorsi sa aj psychicky stav.
neboj moja,to prejde.je to uplne normalne

tatiana26

Tiež sa vám zhorší úzkosť a všetky tie naše stavy, keď ste chorí?

Lebo však čo sa mne deje posledné dva večery... áno, dejú sa v mojom živote radikálne zmeny, ale to čo na mňa lezie, ty kokso... ani to neviem popísať... stavy, aké som nemala niekoľko mesiacov, panika, malé časté ataky, odpadávacie pocity a podobne a podobne...

Tak máte aj vy tú skúsenosť, že sa vám pri chrípke pohorší?

katkaxxx

no ved to! a u nas je to este znasobene aj uzkostou, takze fakt fasa. ja som si vcera kupila taky cajik, vola sa "zensky caj", tak uvidime :) ale no, ked sme to prezili doteraz, prezijeme to este aj tych dalsich par desatroci :)) pekny vecer Adka

bond 2001

A ESTE VOLACO KATKA JA SOM SA A TIETO PROBLEMY PYTALA GYN. TEN MI TO VYSVETLIL ZE TO HORMONY ROBIA TU NEPLECHU,NIEKOMU NIC NIE JE NIEKTO ZAS TYZDEN PREDTYM ,,UMIERA""ASI AKO MI. ALE SU NA TO ROZNE CAJE AJ HOMEOPATYKA ,ALE JA NIC NEBERIEM ZATIAL SA TO DA VYDRZAT .TAK SA DRZ A MYSLY NA TO ZE NAS CAKA ESTE PRECHOD.NO MAME SA NACO TESIT AHOJ MOJA ADKA

bond 2001

katka keby ze tz vidis ake mam ja chutky!!!! manzel predomnou uz schoval salonky,tak som sa isla najest kapustovej polievky.Ja hlavne sladke musim mat ,takze fakt nic sa neboj ja vtedy aj tak jem naco mam chut potom drzim dietu a takto to ide dookola.Mala by som ist radsaj von trocha vymrznut ,ale vtedy sa mi nic nechce som leniva a protivna.AHOJ ADKA

katkaxxx

misko ignoruje otazky :P Adka dakujem ti, ukludnila si ma. len nechapem ze ako je mozne ze jeden den sa citim tak hrozne a dnes sa citim ok a pritom menzes som este nedostala.. ale dnes som pre zmenu nervozna, boli ma hlava a vsetko co vidim by som zjedla. teraz som dojedla granatove jablko a prepadla ma neobycajna chut na obrovsky steak. predtym som jedla sladke, predtym majonezovy salat s udenym, predtym... ah, no hroza :)