Úzkosť

katkaxxx

ahoj katka30, toto co pises "pozeram telku a zrazu mi ostane tak zle, ze sa bojim, ze zosaliem" - to velmi dobre poznam, mala som to uz velakrat ale mam taky pocit ze to odislo ked som tomu prestala prikladat dolezitost, resp. sa toho bat alebo z toho nieco vyvodzovat.. skus to jednoducho hodit za hlavu a neriesit to. viem ze to nie je lahke, ale skus. a baby inak aj mne je horsie posledne dni a vcera mi bolo skoro cely vecer do revu kvoli nespravodlivosti na svete. co sa da robit..

katka30

Monika, ked malo spim tak je mi vzdy na zvracanie, neviem preco. Inak mam take stavy, ze sa neviem psychicky uvolnit, stale mam take napatie v sebe, pri kazdej myslienke sa mi spotia ruky, pritom su to bezne veci, nevoem co je to zase so mnou.

monik9

len aby si tu uzkost nezahanala spankoma jedlom,stres si kazdy kompenzuje inaksim sposobom......ja neradim spavat az 10 hodin,ked spim prilis dlho tak sa citim nesvoja,radsej stale vstavam okolo pol siedmej aj cez vikendy,max do osmej si pospim ked idem neskoro spat

katka30

ahojte vsetci.....ani mne neni najlepsie, dnes idem po 2 tyzdnoch do prace a uz som zle spala a cele telo sa mi poti, ruky, nohy, no des. Mna prepadavaju v poslednej dobe cudne stavy, pozeram telku a zrazu mi ostane tak zle, ze sa bojim, ze zosaliem. Ja neviem ci mi to tak tlak vystupi, alebo co sa to deje, inak mam ho dost nizky, tak ja som uz lost in space. Asi pojdem vyhladat aj psychologa, kedze moj psychiater robi co moze, nejako sa to zase vracia. Ale myslim, ze to bude aj tymi sviatkami. Inak ja vyborne spavam, niekedy aj 10 hodin, mam velku chut do jedla, tak neviem preco mam uzkost, je to vobec uzkost, viete niekto poradit?

monik9

Ahojte vsetci,nakukla som sem na chvilku po dlhsej dobe,prajem vam stastny Novy rok,moc zdravicka,ja sa mam celkom dobre az na par dni co mi bolo na figu,mala som chripku,horucku.....vianoce aj silvester su za nami a ja nastupujem do prace,cakam kedy mi sef zavola aby sme sa stretli na podpisanie zmluvy,tani a ty ako uz si isla do prace???

tatiana26

KEITUSKA a to ti je zle len keď máš ísť do práce? Cez dovolenku nie? Tak potom je v práci nejaký vysokostresový faktor pre teba a mala by si sa nad tým zamyslieť...

tatiana26

Dobré ráno, vidím, že nemáme dobré dni viacerí :( Mne sa točí hlava, krížia oči, malátna som, unavená, nič sa mi nechce... a bývalá šéfka mi ráno volala, že ma pozýva na obed, že sa chce rozlúčiť s niektorými ľuďmi, ktorých mala rada a pozvala len 4 vrátane mňa a je nás tam cca 15, takže to je pocta a pokúsim sa nejak vyhrabať tam, ale isto s neurolom :) ale štyri dni som nemala, jupííí, aj ked so zaťatými zubami, ale nemala... No ťažké obdobie mám teraz, alenedá sa nič iné, iba VYDRŽAŤ...

keituskaaaa

Prosim vas,potrebujem asi pomoct,poradit..pisavala som,uz je to 2mesiace co je mi zle,znova som nesla do prace,celu noc som nespala,srdce mi bije strasne rychlo a je mi na zvracanie kazdy krat ked mam ist do prace,aj ked viem,ze tam predsa nic zle necaka,ja to nezvladam prosim vas co mi je,takto nemozem dalej fungovat,je mozne ze mam nejaky panicky strach z prace...?dokedy bude mat sefka trpezlivost to neviem,ale ja uz sa nepoznam,mam strach ;((

adulik

TATI, drzim palceky, aby si zajtra mohla pracovat, aj ked si tiez osobne myslim, ze nejake lieky na nastartovanie by sa mozno zisli,no uvidis, ako to pojde dalej, drime palceky, tak dobru nocku vsetkym