Úzkosť

misiak

tati bojovat proti vsetkemu bez liekov je ako boj s veternymi mlynmi.
aspon tou barlickou budu.
dobru nocku vsetkym

sivamyska

homeopatika SEDATIF. ale riadne lieky su riadne lieky. homeopatika su take placebo. drz sa a vydrz s liekmi, chcu ti dobre, aj ked to obcas vyzera vselijako.

adulik

Ahojte, TANI, nemas za co,ako sa mam? co sa tyka svietkov bolo fajn,bola somu rodicov,pohoda, ale posledny tyzden,co som doma, tak som zasa na rivotrile, tie ataky,nie a nie prestat,nechapem tomu, uz mi bolo tak fajn...co uz nejako bude, inac medzi sviatkami zomrel jednemu mojmu internetovemu milacikovi ocko, takze som smutilo...no zijem, ale nic moc,naozaj nie...

tati

ja uz asi mam z tej uzkosti aj horucku a ta hlupa triaska ma velmi vycerpava.prechadzam si svojimi dennikmi v snahe najst nejaky zachytny bod...dufam,ze budem zajtra schopna ist do prace...

agaven

NO čaute nebojte aj saom tu je mi fajn ma menzes odpadla som v tescu ale ok a aby mi nebolo luto tak som sa zasekla vo vytahu po pol hod. ma otvor. Aj ja mam srah ist do toho sprostého hýtahu a to nehovorim ist v preplnenom autobuse a mala som aj pocit ist von no bože to asi nie čo ak mi bude zase zle no ale liek ma ukludnuje ako tak tak tanto den bol na hvno pre mna. Ahojte

tati

ja som zistila,ze uzkost nemam ked plavam a tancujem.to su zatial jedine miesta,kde ma to este neprepadlo...bojim sa...bojim sa tohto vsetkeho,ze je to jeden bludny zacarovany kruh.nechcem byt pesimista,ale neviem si predstavit zvysok zivota takto

tati

nie,ja momentalne pijem druhu salku caju na nervy a uz tri roky cvicim jogu...ale ked to na mna pride ako teraz,poviem ti pravdu,vsetko by som dala za zazracnu tabletku na ukludnenie!ako dlho to uz mas?

tati

babika ja mam ten isty pocit,ze uz takto nemozem existovat.moja dnesna terapia spocivala v tom,ze som si vybavovala kedy to po prvy krat zacalo ako som sa citila,kolko to trvaloco rada robim a ci existuje miesto kde som tu uzkost nikdy necitila,kde sa citim uplne bezpecne.okrem toho som sa musela vratit do svojho detstva a dospievania,kde je zopar nepeknych veci,ktore sa mi stali,ale ktore som v tom case potlacila a mozno tie mi sposobuju problemy. potom ma psycholog uviedol do hypnozy a snazil a mi pomoct zrelaxovat,no stale som sa triasla a trasiem sa doteraz.prisla sesternica s dvoma psami,ked uz sme pri tych psikoch,tak sme ich vencili a trocha sa mi ulavilo. v momete ako som vsak prisla 'domov' a nutila sa nieco zjest,uzkost sa vratila...