Úzkosť

sunie

ano je to smutne. nespasime sice svet, ale mozeme aspon trosku pomoct. ja som to rozposlala po znamych na slovensku, mozno si niekto psikov zoberie :)

katkaxxx

sunnie velmi dobre ta chapem. ja som plakala ked som si pozerala tu stranku, niektore pribehy su tam fakt strasne. napr ked musi psik zomriet kvoli tomu, ze mu nebola podana vcas tabletka na odcervenie alebo ockovanie. ja s s takymito vecami na svete jednoducho neviem zmierit.. nechapem ze preco svet funguje krasne a kruto zaroven. preco zomieraju male deticky, mali psikovia... ved sa nenarodili na to aby zomreli, tak aky vyznam mal ich zivot? tieto a ine otazky ktore ostavaju nezodpovedane v mojej hlave mi uberaju radost zo zivota a pridavaju mi na zmatku v hlave. zaroven vsak dostavam silny pocit ze s tym nieco MUSIME spravit. neviem este co, ale moj zivot tu nie je preto, aby som bola najkrajsia a najmudrejsia na svete s 5imi titulmi a s niekolkymi milionmi na bankovom konte. som tu preto, aby som pomohla ludom okolo seba, zvieratkam a spravila tento svet aspon o kustik lepsim. prepacte za sentiment, ale pisem co citim.

sunie

katka pozerala som tu stranku, to je hrozne.ja som bola raz v utulku a uz by som to asi nezvladla,revala som potom 2 dni. my mame psika a sesterka si brala teraz na vianoce z utulku.

katkaxxx

ahojte, myslim ze viaceri tu mate psika vsak? ak niekedy budete rozmyslat nad kupou dalsieho alebo vasi znami si chcu zaobstarat psika, tak prosim vas - psiadusa.sk psika na inzerat si kupi hocikto, tito chudacikovia cakaju na domov

baabika

Aj mne je dnes strašne,ale bolo mi aj včera o ničom. Mám takú ťažobu na srdci, akoby mi na ňom niekto sedel, tento týždeň musím ísť v každom prípade tomu lekárovi, lebo ja už neviem takto existovať:( A zaujímalo by ma, že ako prebiehajú tie terapie, sa len rozprávate, hovoríte, ako sa cítite a tak?

tati

tatiana 26,my tu mame takmer jarnu naladu,ale vsetci sa odusu naparujeme a kazde rano trpme suchym kaslom...pravdepodobne nejaky globalny virus:-)

tati

tak som spat v pohodli postele a so slubom od pana psychologa,ze to spolocne vyliecime...rozobrali sme moju minulost,poplakala som si,na chvilku ma dal do hypnozy,ale ani to nepomohlo zastavit triasku. mam si zapisovat sny a vizualizovat si samu seba o par mesiacov taka aka chcem byt.stastna,bez akychkolvek pocitov uzkosti,na vylete so svojim priatelom,pochutnavajuc si na jedle...

tatiana26

Alex tak si dávaj pozor :) nám teda skoro vôôôbec nesneží... a toto je už tretí večer, že ako prichádza piata hodina, tak mi začína byť zle a zle a zle... ma to štve... neurol si dávam už len každý tretí deň cca, aj to len tú polovicu, viac vôbec nie... už som tri dni nemala, tak s tým polemizujem :) ale vydržím asi

alexx_le

btw.pekne nám tu sneží. horšie je, že skoro ráno idem autom k psych. ale však už som jazdil aj za horších podmienok :)

alexx_le

Ahojte všetci. Držím všetkým palce aby ste sa mali lepšie. Hlavne tebe Táni, aby si to prechladnutie prekonala čím skor a bola v pohodičke. Mne sa stala taká vec, že ked som asi pred dvoma tyzdnami ochorel, tak mi uzkosť ustúpila do pozadia - asi sa moja mysel viac zamerala na riešenie tej choroby čo som mal ako na uzkosť, inak neviem čím to mohlo byť. Držte sa, pekný den všetkým :)