Úzkosť

baabika

Ahoj tati, ja neberiem tiež nič, iba Neurol, keď sa už nedá vydržať, dala som si za dva mesiace dvakrát. Keitussska, teraz som si spomenula, že ako som dostala prvý záchvat, tak som tiež brala tabletky Clarinol, ktoré mali podporiť chudnutie:((( Teraz už z nervov ani nepriberám, ale teda radšej by som mala pár kilov navyše, ako žiť takto. Som sa dnes snažila niekam objednať k psychológovi, ale nikto neberie ani telefón, asi majú všetci dovolenky ešte.

monik9

ja varim obedik pre muza.....zajtra ideme na socku vybavit povolenie na tie decka z domova,na deviatu sa mame dostavit.Ja niekedy pocitujem tiez to napatie,ma vtedy ide rozdrapit ale akonahle nieco zacnem robit,idem do obchodu a pod.hned to prejde....je to len v mozgu,aj to sialenstvo co vas chyta pri telke....netreba pozerat dalej telku ale obliect sa a vyjst niekde medzi ludi

bond 2001

Ahoj Fidorka moja mamina mala tie iste pocity ,co tyopisujes palenie na hrudi a pod.Vsade sme s nou chodili vsetko mala v poriadku, ale ona si vsugerovala ze ma rakovinu.Dostala sa na psych.prelezala tam 12-tyzd.Az nakoniec jej pomohla jedna reholna sestricka,ta jej vysvetlila ze to su vsetko nervy ,nesmie si to vsimat ,ked to pride nech si povie no pod mrcha ja sa ta nebojim.NESMIEME SA TOHO BAT !!!Na tuto chorobu sa neumiera .A neviem kto tu pisa ci sa z toho dostaneme??? Prikladom mi je moje mamina ona odysla za dokt. ze lieky brat nebude odysla z nemocnice na vlastnu zodp.Mala to velmi tazke nepreslo to z jedneho dna na druhy ALE naucila sa nic si nepripustat ,ked bolelo prestalo dostala sa z toho je tomu uz 15- rok.A teraz ona mna drezuruje A verte mi ze ked mi to nedokazeme sami tak nam nikto nepomoze a toto vam maloktory lekar povie .ADKA

agaven

sivamyska ja som tolko pojedla homeopat. aj tiens antilipad.čaj a nič bolo mi zle maš ete nie lepsiu radu aj ja už aj cesnek jem aj ked na žaludok nesmiem ale je mi lepsie ma čosi do seba nič v zlom ahj

agaven

fidorka tio iste mam aj ja a zistili neurolog neurogénna tetania to je bolest v strede a blbne tlak srdce až ihlou v dubnici kde neurolog pošle tam zistili tetaniu sodik draslik nedostatok sodik je v min. vode ale on neostane v tebe ide von a zase telo nema draslik no žerem denne 5 bananov bannan ho ma najviac som zvedava čo ti tovie ten imummo.ale je to v mineraloch no mono nie ale čo som vsetko no tie vyšetrenia bpobehala od 2005 tak zaver tetania cau

keituskaaaa

ahoj TATI..tak aj ty sa trapis..ako dlho to uz trva? Mne 2 mesiace..stale neviem ci to je uzkost,som v zahranici a tu je vela ludi,na vysledky sa caka dlho..ja cakam uz 3tyzdne ;( ako ti to zacalo? Ja som brala kofeinove tabletky na chudnutie,raz mi v praci ostalo tak zle,ze som myslela,ze odpadnem a koniec..odvtedy sa moj zivot zmenil..beries nejake tabletky?Co ti povedali doktori?Obmedzuje ta to v praci?ja asi pridem kvoli tomu o pracu..;((

tati

povedzte mi pravdivo,naozaj si myslite,ze sa toho uz nadosmrti nezbavime a ze to bude navzdy o tom ocakavani kedy to zase na nas pride?

keituskaaaa

Ja neviem co sa to deje a mam strach.Menstruacia mi blbne,mavam ju kazde 2 tyzdne,v noci mi bucha srdce a potim sa a mam zvlasne pocity,nepravidelna stolica,raz hnacka raz nie,potom staci ked vyjdem schody alebo len robim nejaku aktivitu a busi mi srdce.Je toto uzkost??Mna stresuje uz len ked mam rano vstat,aj ked ta praca nie je zas ta zla ale predsa..stojim cely den a tak som dostala vtedy ten 'zachvat'alebo co to bolo,mala som hnacku,zatmelo sa mi pred ocami,srdce mi valilo,odvtedy sa bojim kazdy krat v praci ze sa to vrati,nevratilo este,aspon nie v takej intenzite ale nemozem sa toho strachu zbavit.cakam na vysledky testov na stitnu zlazu,pecen a oblicky,neviem,mozno si myslia ze si vymyslam,ale mna kazde rano strasne naduva,v crevach sa mi prelieva,neviem co sa deje,to som mala aj ked som mala dovolenku a ziadny stres ;( MONIKA9 to som ja pisala som sem pod nickom marianne pamatas si ma este? Dufam,ze sa mas dobre aspon ty cmuk

fidorka

keituskaaaaaaa a katka 30...čawky...mne je zle už druhý týždeň..neuveriteľne ma bolí srdiečko, tlačí ma na hrudi..a neustále ma tam páli....je to hrozné,,,,ani FRONTIN mi nezaberá...a všimla som si, že aj tlak mi nejako ide nahor.....mám ho pár dní vyšší..tiež neviem, čo sa somnou deje..a najhoršie je to pálenie na hrudi .a pocity ťažoby...-ja len dúfam, že je to psychická záležitosť
čo je na tom najhoršie..dnes som bola u imunologa...budú mi robiť testy na imunitu a podobne....a predstavte si,,,,musím na 10-14 dní vynechať lieky...všetky!!!!! tak neviem, ako to bez nich zvládnem...aj keď je pravda,,,že teraz mi už moc ani Frontin nezaberá.....poraďte mi niekto...čo robiť..aby mi bolo lepšie..a aby mi prešli tie bolesti srdiečka a ťažko na hrudi......pekný dník

katkaxxx

este k tomu sa mi vracaju problemy so zaludkom, lebo som douzivala uz liek co som mala.. budem teda musiet ist na tu hadicku :(