Úzkosť

fidorka

bond2001 a tobi.......cítim sa všelijak..., AD..som začla brať dnes, mám taký zvláštny pocit na hrudníku....len dúfam, že nie od AD....,,,,inak panickou poruchou a úzkosťou trpím viac ako rok.., do teraz som bola len an FRONTINE...ale je mi tak často už zle...že som pristúpila aj na AD......,,,rok som sa im vyhýbalaaaaaaaaa

tobi

ahoojcek, tak aj mna dnes dost bolia svaly na chrbtici, lebo mam vsetko stuhnute..ale boli aj chrbtica..no inak sa citim fajn..dnes dom bola s tobiaskom u doktorky a nasadila nam druhe antibiotika, lebo sme vybrali jedne a nepomohli..celu noc sme nespali, bola som v strehu ma taky drazdivy kasel a celu noc ho dusilo...tak sa liecime uz druhy tyzden...FIDORKA ano viac nas tu berie AD, niekto to zvladne bez nich a niekto nie..ja tiez beriem,lebo sama som tie stavy nedokazala zvladnut..a teraz beriem serlift, a frontin co je na celkove uvolnenie..a pisala som ti uz asi, aj mna boli na hrudniku, ale od chrbtice.. Babenky aj ja sa dnes chystam na tybetanov..pa

bond 2001

Fidorka ja sice AD neberiem,ale ked sa zacitaspredsie,tak na kazceho vplyvaju inak niekomu treba viac liekov vymenit kym uhadnu co mu sedi .Uvidis a odkedy ich beries ?A ako sa citis momentalne?

zuzanka65

Fidorka, ja neužívam žiadne AD. Už som asi "zdravá", ale keď som trpela úzkosťou a PP, tak ma zachránil xanax proti úzkosti a k tomu AD seroxat.
Pomohlo mi to. Či Ad neškodia veľmi? Ktorý chemický liek neškodí? Treba však zvážiť, do akej miery je potrebný. Keby som ti mala radiť ja, tak určite ti poradím, ber AD, nauč sa o úzkosti všetko čo môžeš, aby si vedela o čo tu vlastne ide, nauč sa odbúravať stres, zmeň svoje staré myšlienkové a životné návyky a postoje, ktoré ťa do úzkosti dostali, cvič, mysli pozitíne, absolvuj psychoterapiu, alebo si zaobstaraj knihy s tématikou ako sa zbaviť úzkosti. A možno je toho ešte oveľa viac... Potom, keď ti bude už dobre a budeš sa na to cítiť, môžeš začať vysadzovať AD pod dohľadom lekára.
Mne AD pomohli na začiatku, naštartovať sa a pracovať na sebe. Dnes som bez nich 14 mesiacov.
Píšeš, že teba bolí srdce a ostatní tu píšu väčšinou, že ich bolí žalúdok. No tak pridám to svoje, mne zvieralo hrdlo, mala som hrču v krku a pocit, že keď mi to hrdlo stiahne celkom, tak sa zadusím. No, som tu, odvtedy prešlo viac ako 2,5 roka.
Držím palce, aby si sa aj ty z toho dostala. AD-čok sa neboj, ale nie sú riešením na celý život.

fidorka

to mi tu nikto neodpovie na otázku..., či beriete antidepresíva..a ako sa po nich cítite???????????? či pomáhajú, či veľmi neškodia....a tak...,,,,,, a užíva niekto CITALEC???

zuzana12345

ste ma nakazili asi ich začnem cvičiť aj ja.Moje deti mali zo mňa ohromnú srandu keď som sa krútila dokola.Čítala som niečo o tetanii.Nechcem si určovať diagnózu,ale ako sa to dá zistiť?

bond 2001

No ahojte nam len teraz zapli plyn aj elektrino asi nam spravili cvicenie kym to nebude na ostro.Ale poviem vam nebude to sranda!Mi kurime v krbe ale to kupanie a tak no neviem neviem!! Zuzanka aj mna len svaly bolia nie chrbtica a tam je vraj ulozeny stres tam ti lieky nepomozu len cvicenie a nemysliet nato a da sa to?cera som sa pustila do tych tibetanov a dnees sa citim ako zabita.MISKO AKO SA MAS????? adri

zuzana12345

ahojko no ja vám závidím že tak vydržíte cvičiť.Mňa to vždy baví tak 4-5 dní a končím.Aj piatich tibeťanov som vydržala cvičiť asi týždeň.U mňa to nieje len chrbtica, mňa bolia všetky svaly ako pred chrípkou.Inak už sa cítim lepšie až na tie bolesti dúfam že aj vy máte dnes dobrý deň.