Úzkosť

bond 2001

Zuzi to je vlastne 5 cviceni a kazde musis spravit 3x no mas pravdu neni to take lahke lebo musis davat pozor aj na spravne dychanie lebo to inak nema zmysel.A ja to asi tiez budem robit ked deti zaspia lebo si robia zomna srandu.No a mala si ma vidiet vcera ked som prvy raz cvicila to kym dotoho pridem to potrva ale svaly ma bolia tak mozno ze je to na volaco dobre uvidim dokedy mi ta dobra vola vydrzi.adka

tobi

bond2001, ano bola som ale na aute s priatelom a malym..no vcera som bola v obchode na nakup, hoci len tu za rohom..ano verim, ze bude dobre..len sa v kutiku bojim,ze nebudem chodit sama alebo s malym do mesta..ale snad to uz KONECNE prekonam..

fidorka

tobi.....mne je presne tak isto..najhoršie je to pálenie na hrudi...to mám od sviatkov....,,,aj zle mi je skoro každý deň.., pred rokom som takéto stavy mala každýý deň...bola som z toho bezradná.....,,,potom sa to trošku zlepšilo..po FRONTINE..ale lekárka mi stále predpisovala AD...ale ja som sa ich brala báť...teraz som si povedal, že to skúsim s AD..-tak som zvedavá..., Frontin som brala rok..a beriem ho ďalej..a dnes som začala s CITALECOM

zuzana12345

ja zatiaľ svoje problémy zvládam bez AD aj keď niekedy s odretými ušami.Brala som len spitomin,to bral tuším aj Michal a semo tamo lexaurin no a pravidelne magnezium a teraz biozinok.Raz som hore a raz dole teraz som niekde medzi tým.Snažím sa všetkým liekom vyhýbať lebo ja najprv čítam príbalový leták a potom lieky odložím,pokiaľ to fakt nieje nevyhnutné.Naposledy som brala silné antibiotika a ešte teraz ich cítim.PH sa vytratilo a svrbilo ma aj tam kde to nieje vôbec príjemné

zuzanka65

Fidorka, Ad zaberajú až po asi 2 týždňoch. Ja som brala prvý týždeň pol tabletky 2x denne, ráno a na obed, po týždni 1 tabletku 2x, asi tak, potom sa dávka upravuje podľa toho ako sa cítiš,možno tam boli potom aj vyššie dávky, neviem už teraz presne, neskôr mi to znížili. Brala som ich vyše roka, ale zlepšenie nastalo oveľa skôr, panické ataky prestali asi po dvoch mesiacoch.

tobi

fidorka neboj sa AD ti neublizia, teraz len pomozu..ja beriem 5 alebo 6 den a je mi lepsie a ver mi bolo mi hrozne..myslela som,ze zomieram take som mala stavy uzkosti-busilo mi srdce, palilo na hrudi cele telo som mala napate, nedokazala som sa nijak uvolnit a na nic sustredit..bude lepsie neboj, aj par dni potrva kym niektore lieky zacnu mat ucinok..a ako dlho si brala frontin?

zuzana12345

keď už ideme na tých tibeťanov ako ste začínali.Ono to vyzerá jednoducho,ale len vyzerá koľko sérii ste si dali na začiatok.Stačí po päť

tobi

zuzanka 26 ty si ako dlho brala tie lieky? ja teraz beriem serlift to je asi na uzkost a dalej frontin..brala som to aj pred rokom, vtedy to pomohlo..teraz mam 3-mesacnu liecbu a potom postupne vysadzovat..katka