Úzkosť

elesar

FIDORKA...na zaciatku mozu AD zhorsit stav, treba s tym ratat...ale ak mas k tomu aj anxiolytika, malo by to byt v pohode.
ja po prvych dvoch tabletkach serliftu (moje prve AD, spominam s nostalgiou :)))) som v noci myslel, ze prisiel moj koniec a urcite zomriem. bal som sa dat si anxiolytikum, aby mi nebolo este horsie (aj ked nic horsie som si vtedy predstavit nevedel). chyba... co uz. precitil som ako chuti obrovske utrpenie a dodnes to povazujem za najhorsi zazitok svojho zivota.
...tym ta samozrejme nechcem odstrasit :), len upozornit, ze moze dojst k zhorseniu stavu.
p.s. preco si najskor neskusila prirodne AD? alebo skusila a nezabrali?

zuzana12345

adka ja som presne taká istá.Nakúpim si výživové doplnky,chcem sa zdravo stravovať vydržím dva dni a potom sa nažerem slaniny.

zuzana12345

adka ja som nedokázala sama chodiť von o veľkých otvorených priestranstvách a parkoviskách ani nehovorím.Stále som sa dusila v noci som sa budila na to že zomieram tlak som mala 210/115 robili mi všetky vyšetrenia všetko bolo OK až cez toto fórum som zistila čo mi je veľmi mi to tu pomohlo.Tu som sa naučila čo mám robiť,keď mi je najhoršie.Ako dýchať na čo nemyslieť.Sem tam sa mi to darí občas si fakt musím dať lexaurin mňa našťastie len ukľudni a neuspáva,tiež som si prešla peklom.Niekedy si poviem že je to preto,že som nikdy nedokázala pochopiť chorych ľudí,pretože na mňa sa nenalepila ani chrípka.Vždy som si myslela že som silná osobnosť a ani náhodou ma nenapadlo ako skončím.

zuzanka65

Fidorka, ja neviem, ale asi si mala brať radšej tie AD, ako frontin rok. Neviem ako je to s frontinom, je to v podstate taký istý liek ako xanax a mne moja lekárka niekoľkokrát povedala, že sa nesmie brať dlhodobo, lebo je návykový.
To to predpisovala obvodná, alebo psychiatrička?

bond 2001

Ano aj mne hovoril lekar ze nech si polozim ruku na brucho a nech tak dycham brucho sa musi dvyhat nie zaludok.Da sa to len ja som hrozna osobka ja ked volaco zacnem nikdy nic nedokoncim a hlavne ked mi je lepsie vtedy nemyslim na nic a robim vsetko co postiham a potom 3 dni placem.Tak as s tym cvicenim neviem ako dopadnem.adka

bond 2001

ZUZI no ja som na tom tak isto precitam neziaduce ucinky apotom lieky odlozim nema zmysel chodit doktorovy.Aj ja to zatial zvladam bez liekov no neviem ci dobre robim. Ked mi dok. predpisal lexaurin tak 1.5-ky som bola ako otapena dala som si to 2x a potom som to uz nebrala .Ja len v tej chrbtici mam tu uzkost prejde do zaludka no horor ale uz som sa naucila ze s toho nemam panikarit tak uvidim,ale hovoria ze uskost prejde len to chce cas.adka

zuzana12345

adka tie série sa stupňujú ja som už robila z každého po 15 len som hľadala papier kde to mám prefotené a presný popis dýchania.Keď som pri tom dýchaní,bola som raz na ortopedii a doktor mi povedal že preto ženy bolí chrbát lebo zle dýchajú vraj máme dýchať do brucha alebo tak nejak už si to nepamätám