Úzkosť

tobi

tatianka26,ano mam pocit,ze lieky zacali zaberat,je mi lepsie, len ten strach z vonku ma desi..ci to zvladnem chodit niekedy sama von a tak..ale nevzdam sa a budem bojovat, ked si to zvladla ty musim aj ja..urcite aj vase rady pomahaju a viem, ze sa da tu obratit na Vas ked je najhorsie...pa

tatiana26

KATKA moja romantické, len ja nechcem ísť do ďalšieho vážneho vzťahu, snažím sa to udržať v hraniciach...tak čudne to komplikujem, ale on sa trpezlivo usmieva a robí, čo hovorím...raz áno, raz nie, raz rozchod, potom zase návrat...no šibe mi

tatiana26

Vie totálne všetko, my sa poznáme už dva roky a videl mnohé moje ataky, videl ma v strašných stavoch...on bol vždy jeden z tých mála ľudí, ktorých ruka bola vždy nablízku...vždy pripravený splniť mi každé želanie pre trochu radosti...vraj ma už vyše roka miluje, len čakal ako sa vyvinie môj vzťah...

tobi

adka vela mi pomahas, hoci len slovom,teda pismenom..vies ma povzbudit a hned sa citim lepsie..super sa s tebou keca, naozaj by bodla ta kavicka s tebou...si urcite silna zena, preco si silny pacient co sa tyka liekov?naozaj to zvladas bez liekov? a ja by som to chcela, viem, ze to bude po case dobre, ale s liekmi sa musim teraz nastartovat...a pobrat ich aspon mesiac..adka kolko mas rokov? ja 27

tatiana26

Včera bol najdepresívnejší deň v roku? A ja som bola v takej pohodke :) To asi preto, že ja s depresiou nič spoločné nemám :D