Úzkosť

zuzana12345

Tani je super myslieť na to v minulom čase ale všetkým nám raz zasvieti slniečko aj mňa už napadlo čo je s chalanmi Miško sa necítil dobre hádam sa len nevrátil k starému spôsobu života a Miloš ten tu už nebol pekne dlho možno sa našla nejaká utešiteľka a nás už nepotrebuje hoci si myslím že sme ho potrebovali skôr my

fidorka

pre elesaraa...ahojky...nepochopila som to veľmi s tými AD....a tými anxiolytikami.....bolo ti zle po AD...a nato si si dal(a)....ešte anxilyt.,??? a to ti bolo zle po prvej dávke AD....alebo po koľkých dní užívania???? a potom to pokračovalo ako??? bral si ich ďalej????

tatiana26

Ja viem zuzka, keď si spomeniem na tie hrozné časy až ma zviera des...to bolo fakt peklo, bože, myslela som, že sa z toho nedostanem

zuzana12345

tani máš pravdu len ja neznášam ľútosť keď ma to chytilo stále ma pozoroval a mňa to vytáčalo ja som už spomínala že mám super muža aj deti ale niektoré veci si rieším sama.Tanička teraz keď píšeš to ako keby si ani nebola ty spred pár mesiacov .Som hrozne rada že ti je lepšie dúfam že to pôjde len k lepšiemu

tatiana26

Ja si zas myslím, že v partnerskom vzťahu ide o zdieľanie...všetkého... ZUZKA65 ďakujem, že si popísala to dýchanie, ja miestami strácam trpezlivosť, ale so mnou to tu asi bolo tiež riadne o nervy :) A tak ma napadá, že kde je MILOŠ? a MIŠKO?

zuzana12345

ja ju mám stále dokážem to niekedy potlačiť ale myslím že sa toho už asi nikdy nezbavím.Keď ma chytí strach,ktorý ani neviem z čoho pramení tak nikdy neviem čo robiť najprv som si dala lexaurin teraz sa to snažím rozdýchať.Ono to príde vždy nečakane,Tak ako príde,tak aj odíde aspoň že tak.Človek nevie koľko sa dožije,ale pri predstave že to je na celý život mi zimomriavky behajú po chrbte.Môj muž vždy vie že mi je blbo ja som mimoriadne komunikatívna a keď mi je pod psa tak poviem 5 slov za deň a to znamená nech mi dajú všetci pokoj.Našťastie to nebýva často.Čo je paradox moj muž o mojej chorobe nič nevie on si stále myslí že je to tlak,nevešiam mu to na nos,lebo si myslím,že kto to nezažije na vlastnej koži tak to nepochopí aj keby chcel to bol tiež môj prípad a takto som dopadla

bond 2001

Zuzi prosim ta a teba ta uzkost dokedy drzala ?Pasujem sa s nou ale je to tazsie predtym ma to tak dlho nedrzalo ,alebo mono ze som vtedy bola silnejsia teraz ma to uz dost dlho trapi.adka

zuzana12345

na našu chorobu je najlepšie stále sa niečím zamestnávať,preto som ešte žiaden záchvat v robote nedostala.To isté je aj zo spaním mne stačí 5-6 hodín a som v pohode.Cez víkend keď spím o niečo dlhšie som vždy unavená a akoby mechom praštená.Vtedy si zavadziam sama sebe a neviem čo zo sebou.Tobi AD som neužívala len ten spitomin a to nieje AD.Určite mi pomohol aspon dočasne.Ja keď som bola sama v meste tak som každých 10 metrov odpadávala a umierala.Večer som si ľahla do postele a rozmýšľala čo mi oblečú keď umrem no haluz časom to prešlo a teraz som čo sa týka tohoto ok.